برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید
الیاف کربن CFRP

الیاف کربن CFRP

CFRP مخفف CARBON FIBER REINFORCED POLYMER می باشد. این پوشش ها همچنین به پوشش کامپوزیتی نیز شناخته می شوند، رزین توسط الیاف تقویت می گردد و ماده مرکب سومی تولید می شود که خواصی متفاوت از خواص اجراء اصلی تشکیل دهنده ( رزین و الیاف ) دارد.
راد بولت چیست؟

راد بولت چیست؟

میله ی فولادی تمام رزوه را راد یا راد بولت می گویند که عموماً با روکش گالوانیزه تولید می شود. از این میله ی فولادی جهت کاربری‌های متفاوت در تاسیسات ساختمان‌ها، سازه‌های فلزی، کاشت شیمیایی، نصب پلیت و ... استفاده می گردد.
اجاره بتن کن

اجاره بتن کن

اجاره بتن کن در سراسر تهران بزرگ - اجاره (کرایه) انواع بتن کن 09125772622
روش های تقویت ستون بتنی

روش های تقویت ستون بتنی

اهمیت ستون از آنجاست که رابطی بین کف (شالوده) وسقف ها به شمار می رود و هرگونه ضعف در ستون منجر به وارد گردیدن صدمات جبران ناپذیری به سازه و سقف ها می گردد و گاهی با خسارات مالی و جانی توام است. بنابراین سعی بر آن است که مکانیسم کنترل کننده خرابی ستون بصورت خمشی باشد و ستون نباید به عنوان عضوی ضعیف در قاب سازه‌ای عمـل نماید. در مقاوم سازی ساختمان تلاش می شود تا حد امکان از گسیختگی ستون اجتناب نمود.
انواع چسب بتن

انواع چسب بتن

تشریح انواع چسب بتن | بیان ویژگی های چسب های بتن | معرفی بهترین چسب های بتن در بازار
انواع انکر های سقفی ( رول بولت سقفی)

انواع انکر های سقفی ( رول بولت سقفی)

طراحی و ساخت انواع بولت - انواع انکر های سقفی ( رول بولت سقفی)
ضوابط  طراحی عمق کاشت میلگرد در بتن

ضوابط طراحی عمق کاشت میلگرد در بتن

جهت کاشت آرماتور میبایست طول کافی از میلگرد در بتن قرار گیرد (طول مهاری میلگرد) تا علاوه بر تحمل بارهای طراحی شده، تنش پیوستگی بوجود آمده در محیط آرماتور از مقاومت پیوستگی بتن فراتر نرود.
کاشت میلگرد در کرج

کاشت میلگرد در کرج

کاشت میلگرد در کرج و استان البرزتوسط پیمانکاری وریاماتاک پیمانکار برتر مقاوم سازی ساختمان در کرج (البرز)
تأییده ی ETA اروپا

تأییده ی ETA اروپا

تأییده ی ETA مخفف عبارت (European Technical Assessment) به معنی [تأییده ی ارزیابی فنی اروپا] در واقع [ارزیابی مستند از عملکرد یک محصول ساختمانی، در رابطه با ویژگی های اساسی آن] می باشد
FRP چیست؟  روش مقاوم سازی با FRP

FRP چیست؟ روش مقاوم سازی با FRP

یکی از روش های کم هزینه و کارآمد (مقاومت کششی بسیار بالا و وزن بسیار کم) در خصوص مقاوم سازی ساختمان و ترمیم بتن، استفاده از FRP می باشد
انکر بولت (رول بولت) چیست؟ و موارد استفاده از آن

انکر بولت (رول بولت) چیست؟ و موارد استفاده از آن

در پروژه های عمرانی جهت اتصال المان های سازه ای و غیر سازه ای به بتن از انکر بولت استفاده می شود. با مشخصات و خصوصیات انکر بولت ها آشنا شوید.
معرفی اکسپنشن بولت (Expansion Bolt) و انواع آن

معرفی اکسپنشن بولت (Expansion Bolt) و انواع آن

اکسپنشن بولت یا اکسپنشن انکر اتصال دهنده هایی هستند که جهت استفاده در مصالح ساختمانی طراحی گردیده اند و نیروی نگه دارنده را از طریق انبساط و در واقع اصطکاک به وجود می آورند. دو نوع انکر اکسپنشن یا انکر انبساطی وجود دارد: 1) از قبل انبساط یافته (pre-expanded) و 2) انبساط نیافته (un-expanded)
نخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 آخر