برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید
انواع افزودنی بتن

انواع افزودنی بتن

انواع افزودنی بتن کدام است؟ | همه چیز در مورد افزودنی های شیمیایی و معدنی بتن | معرفی بهترین افزودنی بتن
فوم ضدحریق چیست؟

فوم ضدحریق چیست؟

فوم های پلی اورتانی دارای تاییده های معتبر ضد حریق در فروشگاه اینترنتی وریاماتاک به فروش می رسند که هر کدام کاربرد های متفاوتی دارند. همانطور که پیش تر گفته شد این فوم ها بر اساس استاندارد DIN 4102-1 به دو دسته ی B1 و B2 تقسیم بندی میشوند، کلاس B1 در برابر حریق مقاومت بهتری را از خود نشان می دهند و کیفیت بالاتری را نیز دارند.
ترمیم بتن

ترمیم بتن

ترمیم شیوه‌ای است که به طولانی‌تر شدن عمر مفید واقعی سازه و رسیدن به عمر مفید طراحی آن کمک می‌کند و موجب افزایش طول عمر مفید سازه و بهبود عملکرد آن می گردد.
ژاکت فلزی

ژاکت فلزی

بالا بردن مقاومت ساختمان یا سازه در برابر نیروهای وارده را در علم مهندسی عمران، مقاوم سازی می گویند. انجام عملیات مقاوم سازی جهت بهبود عملکرد سازه در مقابل بارهای لرزه ای و نیروی زلزله را بهسازی لرزه ای می نامند. 
درزگیر پلی یورتانی

درزگیر پلی یورتانی

پلی یورتان چیست و نحوه ی عملکرد آن چگونه است؟ | به چه موادی پلی یورتان گفته می شود؟ | تشریح عملکرد عالی پلی یورتان جهت درزگیری
بتن کن

بتن کن

یکی از بهترین اعضای خانواده ابزار تخریب مکانیکی، بتن کن است که به دلیل وزن و قدرت بالایی که دارد برای عملیات تخریب مورد استفاده قرار می‌گیرد. از چکش تخریب یا بتن کن برای تخریب کردن انواع سطوح غیر فلزی مثل دیوارها، سازه‌های بتنی و … استفاده می گردد.
نمایندگی فروش چسب و انکر بولت هیلتی

نمایندگی فروش چسب و انکر بولت هیلتی

هیلتی و انواع چسب کاشت میلگرد هیلیتی - Hilti با بهترین قیمت و ارسال به سراسر ایران - وریاماتاک نمایندگی فروش محصولات هیلتی در ایران با بهترین کیفیت و قیمت
بتن برش

بتن برش

بتن برش و انواع روش های بتن برش
بهترین روش آب بندی استخر

بهترین روش آب بندی استخر

بهترین روش آب بندی استخر صفر تا 100 | معرفی برترین محصولات آب بند کننده | فروش محصولات آب بند کننده با مناسبترین قیمت | رفع نشت آب استخر
روش نصب انکر بولت (رول بولت)

روش نصب انکر بولت (رول بولت)

در روش کاشت مکانیکی بولت، ابتدا سطح موردنظر غبارزدایی شده تا آلودگی ها و گردوغبار از سطح موردنظر پاک شوند و سپس آن قسمت از سازه سوراخ می شود. سطح موردنظر می تواند بتن، سنگ و آجر باشد.
معرفی چسب پلی اورتان

معرفی چسب پلی اورتان

پلی یورتان چیست و چه کاربردی دارد؟ | انواع پلی یورتان کدام است؟ | فروش انواع چسب ها و فوم های پلی یورتانی
ساپورت های تأسیساتی

ساپورت های تأسیساتی

ساپورت های تأسیساتی در واقع تجهیزاتی هستند که جهت نصب و نگهداری تأسیسات مکانیکی و الکتریکی اعم از سیستم های تهویه، لوله های انتقال دود، سینی های کابل، لوله های آب گرم و شرب، فاضلاب های ساختمانی، صفحات خورشیدی، سقف کاذب، لوله های آتش نشانی و اطفاء حریق، رایزرها و .... در پروژه های کوچک و بزرگ عمرانی و کارخانجات صنعتی کاربرد دارند.
نخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 آخر