برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید


مقاوم سازی و کاشت انکر بولت

گروه پیمانکاری وریاماتک با داشتن امکانات و تجهیزات پیشرفته و با بکارگیری نیروهای فنی و متخصص آمادگی اجرای مقاوم سازی و کاشت انکر بولت در بتن را با سریعترین زمان ومناسبترین قیمت داراست. همچنین استفاده از مواد و مصالح با کیفیت در پروژه های شما کارفرمایان محترم از اولویت های ما است بنابراین در این زمینه کارشناسان ما ضمن بازدید رایگان از پروزه تمام اطلاعات تخصصی مربوطه را در اختیارشما قرار میدهند.

 

کاشت انکر بولت در بتن با بهترین قیمت

نصب انکر بولت در تهران توسط نیروی متخصص

نصب انکر بولت کاشت انکر بولت

 

کاشت انکر بولت نصب انکر بولت


انکر بولت چیست و نحوه نصب انکر بولت چگونه است؟

انکر بولت:

مهم ترین وسیله در عملیات کاشت انکر مکانیکی، انکر بولت است. انکر بولت وسیله ای فلزی است که معمولا از آلیاژ آهن ساخته می شود. سطح انکر بولت با روکش های مختلف مانند روی، گالوانیزه سرد و گالوانیزه گرم پوشیده می شود. این ابزار، یک پیچ Screw دارد و سر آن مخروطی شکل است. همچنین یک عدد غلاف استوانه ای شکل چاک دار دارد. در انتهای انکر بولت نیز یک عدد مهره و یک عدد واشر را ملاحظه خواهید کرد. در روش کاشت انکر مکانیکی، نیازی به ایجاد سوراخ با عمق زیاد برای کاشت انکر بولت در سازه نیست. انکر بولت یا رول بولت که به انکر مکانیکی نیز معروف است، با ایجاد نیروی اصطکاکی یا انبساطی درون مصالح پایه مانند آجر، سنگ و بتن باعث اتصال صفحه پلیت با سطح مصالح پایه می شود.

 

نحوه نصب انکر بولت (انکر مکانیکی):

در روش کاشت انکر مکانیکی، ابتدا سطح موردنظر غبارزدایی شده تا آلودگی ها و گردوغبار از سطح موردنظر پاک شوند و سپس آن قسمت از سازه سوراخ می شود. سطح موردنظر می تواند بتن، سنگ و آجر باشد. سپس انکر بولت داخل سوراخ ایجاد شده می گردد و تا خط مشخص شده روی بدنه ی انکر بولت در سوراخ داخل می شود. برای هدایت انکر بولت در بتن یا آجر، از چکش های مخصوص استفاده می گردد تا با کمک ضربه های چکش، رول بولت وارد سوراخ شود. بعد از این کار، مهره به کمک آچار سفت خواهد شد که با این کار، انتهای سر مخروطی انکر بولت به سمت بیرون کشیده می شود و قسمت استوانه ای چاکدار را باز می کند. به همین صورت است که انکر بولت درون بتن و آجر به حالت انبساطی اصطکاکی محکم می شود.

 

نحوه ی نصب انکر بولت

 

کاشت انکر بولت در بتن با بهترین قیمت

نصب انکر بولت در تهران توسط نیروی متخصص

نصب انکر بولت کاشت انکر بولت

 

نصب انکر بولت (انکر مکانیکی):

به دلیل اهمیت نصب انکر بولت مکانیکی، این کار باید توسط افراد باتجربه و متخصص اجرا شود؛ زیرا در عملیات کاشت انکر مکانیکی انجام محاسبات دقیق و فنی ضروری است همچنین عمق سوراخ کاری، نوع انکر بولت و موارد دیگر به صورت دقیق مشخص می گردد تا بعد از انجام کاشت مکانیکی، آسیبی به سازه وارد نشود و مقاومت ساختمان و تاسیسات بالا رود.

همانطور که گفته شد انکر بولت مکانیکی ابزاری بسیار کارآمد جهت نصب المان های سازه ای و یا غیر سازه ای به بتن می باشد. در این بین هستند انکرهای مکانیکی شرکت های معتبری که نصب این المانها را به بتن های ترک دار و مصالح پایه ای همچون سنگ های طبیعی، آجر و یا حتی چوب را نیز ممکن می سازند. از پرکاربردترین مصارف انکر بولت های مکانیکی می توان به نصب پلیت یا صفحات فلزی به بتن اشاره کرد. المان های فلزی جهت اتصال به پی و یا فنداسیون های بتنی، نیاز به صفحات فلزی برای نصب دارند به عنوان مثال تیر آهن و یا تیر های چراغ برق فلزی به وسیله ی صفحه پلیت به پی و شالوده بتنی متصل میگردند، وظیفه اتصال این صفحه پلیت ها به بتن، بر عهده انکر بولت مکانیکی یا رول بولت می باشد. 

 

جهت خرید انکر بولت های مکانیکی با بهترین قیمت

به فروشگاه اینترنتی وریاماتاک مراجعه نمایید

خرید انکر بولت

 

بسیاری از انکر بولت ها جهت کارایی بهتر از فولادهای ضد زنگ و روکش های گالوانیزه استفاده میکنند، بدین ترتیب انکر بولت در برابر عوامل محیطی و رطوبت، مقاومت بسیار خوبی را از خود نشان می دهد. همچنین بهینه سازی در طراحی انواعی از انکر بولت ها سبب می شود تا بتوان از آنها در بتن های ترک دار نیز استفاده نمود که مستلزم آن است تا انکر بولت دارای تاییده ی ETA باشد که در مقاله ای با همین نام توضیح داده شده است. همچنین استفاده از انکربولت در فضاهای محدود و در فاصله کم از لبه ی بتن، بدون اینکه بتن ترک بردارد و یا قلوه کن شود نیز از مزایای انکر بولت های با کیفیت بازار می باشد.

انواع انکر بولت

جهت مشاوره رایگان درخصوص

نحوه ی نصب انکر بولت مکانیکی با ما تماس بگیرید

نصب انکر بولت کاشت انکر بولت

 

روش کاشت انکر بولت مکانیکی در چه مواردی کاربرد دارد؟

 • روش کاشت انکر بولت مکانیکی، برای مقاوم کردن پایه های تجهیزات مهم و تاسیساتی مانند فن کوئل ها و پایه های تانکرهای آب به کار می رود.
 • از این روش می توان در ساختمانها برای متصل کردن اسکلت فلزی سبک (تیر یا ستون) به بتن استفاده کرد.
 • برای نصب پارتیشن، سقف کاذب، نما و نرده فلزی می توان از روش کاشت انکر بولت مکانیکی استفاده نمود.
 • این روش برای نصب شاسی آسانسور به دیوار چاله آسانسور و نصب پله برقی به کار می رود. روش کاشت انکر مکانیکی، برای مقاوم کردن و مهار کردن آسانسورها با مقاومت کم بسیار پرکاربرد است.
 • نصب تجهیزات و ماشین آلات، نصب ریل مترو و راه آهن، نصب دکل های برق و مخابرات و نصب ساپورتهای تاسیساتی از جمله دیگر کاربردهای انکر بولت هستند.

 

از دیگر موارد استفاده از انکر بولت ها میتوان به لیست زیر اشاره کرد:

 • اتصال ساپورت های فولادی
 • اتصال ماشین آلات
 • سکوهای بارگیری
 • خطوط لوله سنگین
 • سینی های کابل
 • قفسه های سنگین
 • فریم های درب و پنجره
 • گاردریل ها
 • نرده ها
 • اتصالات نما 

نصب انواع پارتیشن، سقف کاذب، لوازم بهداشتی ساختمان، تجهیزات بیمارستانی، پانل های پیش ساخته بتنی، ریل گذاری پله برقی، مهار داربست فلزی، ساپورت و نگهدارنده های سیستم های لوله کشی و کانال کشی، جرثقیل های سقفی، تجهیزات بنادر، آشیانه هواپیما، دکل های برقی و مخابراتی و … نمونه هایی از کاربرد این محصول می باشد.

 

 

قیمت کاشت انکر بولت در بتن | نحوه ی نصب انکر بولت | نحوه ی کاشت انکر بولت | اجرای عملیات کاشت انکر بولت مکانیکی

گروه ساختمانی وریاماتاک ارائه کننده انواع انکر بولت های مکانیکی با بهترین قیمت در فروشگاه اینترنتی وریاماتاک می باشد

انجام کاشت انکر های مکانیکی در تهران توسط نیروی متخصص | نصب انکر بولت های مکانیکی با بهترین قیمت و سریع ترین زمان در تهران

 

 

 

 

#نحوه_نصب_انکربولت

#نحوه_کاشت_انکربولت

مقاوم سازی و کاشت انکر بولت
مقاوم سازی و کاشت انکر بولت
مقاوم سازی و کاشت انکر بولت
تعداد بازدید : 39628 نفر

امتیاز بدهید:

مشاوره رایگان : 09125772622