برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید
بتن برش

بتن برش

بتن برش و انواع روش های بتن برش
بهترین روش آب بندی استخر

بهترین روش آب بندی استخر

یکی از اصلی ترین فاکتور ها در خصوص اجرا و در زمان بهره برداری استخرها مبحث آب بندی آن می باشد. علی رغم جذاب بودن استخر برای عموم مردم، استفاده از آن نیازمند نگهداری نیز می باشد، یکی از اصول مهم در نگهداری از استخرها توجه به عدم نشت آب داخل آن می باشد که درصورت رخ داد صدمات جبران ناپذیری به مصرف کننده وارد می گردد.
روش نصب انکر بولت (رول بولت)

روش نصب انکر بولت (رول بولت)

در روش کاشت مکانیکی بولت، ابتدا سطح موردنظر غبارزدایی شده تا آلودگی ها و گردوغبار از سطح موردنظر پاک شوند و سپس آن قسمت از سازه سوراخ می شود. سطح موردنظر می تواند بتن، سنگ و آجر باشد.
معرفی چسب پلی اورتان

معرفی چسب پلی اورتان

چسب های پلی اورتان انواع متفاوتی دارد که که گونه ای از آن را می توان به عنوان درزگیر و یا وسیله بتونه کاری استفاده نمود، یا فرم ژله ای آن غالبا در ساخت یا تعمیر قایق ها و یا هواپیما های سبک کاربرد دارد. دیگر انواع چسب های پلی اورتان در کارهای نجاری، فلز کاری و سنگ تراشی و انواع ساختمانی چسب های پلی اورتان در کف کامپوزیت، کفپوش و بتن مورد استفاده قرار می گیرد.
ساپورت های تأسیساتی

ساپورت های تأسیساتی

ساپورت های تأسیساتی در واقع تجهیزاتی هستند که جهت نصب و نگهداری تأسیسات مکانیکی و الکتریکی اعم از سیستم های تهویه، لوله های انتقال دود، سینی های کابل، لوله های آب گرم و شرب، فاضلاب های ساختمانی، صفحات خورشیدی، سقف کاذب، لوله های آتش نشانی و اطفاء حریق، رایزرها و .... در پروژه های کوچک و بزرگ عمرانی و کارخانجات صنعتی کاربرد دارند.
الیاف کربن CFRP

الیاف کربن CFRP

CFRP مخفف CARBON FIBER REINFORCED POLYMER می باشد. این پوشش ها همچنین به پوشش کامپوزیتی نیز شناخته می شوند، رزین توسط الیاف تقویت می گردد و ماده مرکب سومی تولید می شود که خواصی متفاوت از خواص اجراء اصلی تشکیل دهنده ( رزین و الیاف ) دارد.
راد بولت چیست؟

راد بولت چیست؟

میله ی فولادی تمام رزوه را راد یا راد بولت می گویند که عموماً با روکش گالوانیزه تولید می شود. از این میله ی فولادی جهت کاربری‌های متفاوت در تاسیسات ساختمان‌ها، سازه‌های فلزی، کاشت شیمیایی، نصب پلیت و ... استفاده می گردد.
اجاره بتن کن

اجاره بتن کن

اجاره بتن کن در سراسر تهران بزرگ - اجاره (کرایه) انواع بتن کن 09125772622
روش های تقویت ستون بتنی

روش های تقویت ستون بتنی

اهمیت ستون از آنجاست که رابطی بین کف (شالوده) وسقف ها به شمار می رود و هرگونه ضعف در ستون منجر به وارد گردیدن صدمات جبران ناپذیری به سازه و سقف ها می گردد و گاهی با خسارات مالی و جانی توام است. بنابراین سعی بر آن است که مکانیسم کنترل کننده خرابی ستون بصورت خمشی باشد و ستون نباید به عنوان عضوی ضعیف در قاب سازه‌ای عمـل نماید. در مقاوم سازی ساختمان تلاش می شود تا حد امکان از گسیختگی ستون اجتناب نمود.
انواع چسب بتن

انواع چسب بتن

چسب بتن از مصالح کاربردی و پراهمیت در صنعت ساخت و ساز است. کاربرد این ماده و افزودن آن به بتن موجب ارتقا کیفیت آن می‌گردد بدین ترتیب که خواص منحصر به فردی مانند: افزایش مقاومت خمشی، کششی و دوام بیشتر را در بتن ایجاد میکند.
انواع انکر های سقفی ( رول بولت سقفی)

انواع انکر های سقفی ( رول بولت سقفی)

طراحی و ساخت انواع بولت - انواع انکر های سقفی ( رول بولت سقفی)
ضوابط  طراحی عمق کاشت میلگرد در بتن

ضوابط طراحی عمق کاشت میلگرد در بتن

جهت کاشت آرماتور میبایست طول کافی از میلگرد در بتن قرار گیرد (طول مهاری میلگرد) تا علاوه بر تحمل بارهای طراحی شده، تنش پیوستگی بوجود آمده در محیط آرماتور از مقاومت پیوستگی بتن فراتر نرود.
نخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 آخر