برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید
اجاره هیلتی

اجاره هیلتی با بهترین قیمت و پیک رایگان در سراسر تهران

 

از مهندسان عمران و افرادی که کارشان با ساخت و ساز مرتبط است، دعوت می کنیم که این نوشته را تا انتها مطالعه کنند. اجاره هیلتی، موضوع این مطلب است. در این نوشته با کمپانی هیلتی و محصولات این شرکت آشنا خواهید شد. 

هیلتی (Hilti) نام یک کمپانی بزرگ در کشور لیختن اشتاین می باشد. شرکت هیلتی در سال 1941 توسط مهندسی به نام مارتین هیلتی (1915-1997) و برادرش یوگن (1911-1964) در شهرستان شان در کشور لیختنشتاین تاسیس گردید.این شرکت در زمینه توسعه و تولید محصولات مورد استفاده در ساخت و ساز فعالیت می کند. فعالیت اصلی این برند مشهور، تولید انواع چکش های برقی در ابعاد و وزنهای مختلف است. 
در سال 1957 هیلتی با ارائه محصول DX100 که اولین ابزار میخکوب برقی در جهان بود در دنیا مطرح گردید که یک پیشرفت تکنولوژیکی برای هیلتی به شمار می رفت. در اوایل دهه ی 60 میلادی هیلتی در بازار 30 کشور حضور داشت. کیفیت هیلتی برای تمام فعالان در حوزه ی ساخت و ساز ثابت شده است. 

 

هیلتی چیست؟

هیلتی یا همان چکش تخریب Demolition Hammer یکی از بزرگترین ابزار های برقی، شارژی و بنزینی جهت تخریب بتن به حساب می آید، با اجاره هیلتی میتوان سطوح مختلفی مانند ستون های بتنی، دیوار و کف های بتنی را تخریب نمود. شرکت هیلتی اولین و معتبرترین سازنده چکش های برقی قدرتمند در دنیا می باشد که در میان مردم استفاده از واژه هیلتی برای تمام پیکور یا چکش های برقی مرسوم است و بیشتر پیکور برقی را بعنوان هیلتی می شناسند.

 با توجه به این موضوع که بتن مسلح در در اکثر سازه های عمرانی نقش پررنگی دارد تخریب بتن مسلح نیز می تواند مشکلاتی را به همراه داشته باشد، مانند تراکم آرماتور مدفون در بتن که نیازمند روش های تخریب مختص به خود است.

 

تخریب بتن با هیلتی

 

تخریب بتن با استفاده از هیلتی:

روش های متفاوتی جهت تخریب سازه های بتنی وجود دارد که هر کدام با توجه به شرایط سازه، حجم تخریب، نوع سازه و علت تخریب می توانند مورد استفاده قرار گیرند. برای تخریب بتن باید از ابزارآلات قدرتمندی استفاده کرد که با صرف کمترین انرژی و همچنین راحت‌ترین شکل ممکن در انجام این کار ما را یاری کنند. یکی از بهترین روش های تخریب بتن، روش مکانیکی یعنی استفاده از هیلتی است که میتوان با اجاره هیلتی به این مهم دست یافت.

در روش مکانیکی، تخریب مبتنی بر اعمال نیرو و ضربه می باشد که با توجه به شرایط و ابعاد سازه بتنی می توان از آن استفاده نمود. از مزایای این سیستم ها می توان به هزینه نسبتاً پایین، سرعت کار قابل قبول و در دسترس بودن آن اشاره نمود.

این ابزار به دلیل ویژگی های مناسبی که دارد در امر ساخت و ساز بسیار پر اهمیت هستند. هیلتی یا همان چکش تخریب‌ در وزن‌های مختلفی در بازار عرضه می‌شود، هرچه تخریب سنگین تر باشد چکش‌هایی را مورد استفاده قرار می دهند که دارای وزن و قدرت بالاتری هستند. شما میتوانید با اجاره نمودن هیلتی به عملیات تخریب مد نظر خود بپردازید.

هیلتی یا چکش برقی، ابزار قدرتمندی است که در کارهای ساختمانی برای تخریب انواع بتن غیر مسلح و بتن مسلح، تخریب آجر، سنگ و کاشی، ملات و تخریب خاک، تخریب دژ و سنگ از آن استفاده می شود. همچنین در سایز های مختلف بر اساس وزن دسته بندی می گردند و از ۶ تا ۳۲ کیلویی موجود هستند.

 

اجاره هیلتی

در ایران اسم هیلتی با دستگاه تخریب بتن عجین گردیده است و حتی گهگاهی اسم ابزارآلات تخریب بتن برند های دیگر نیز به اشتباه هیلتی نامیده می شود.

گروه پیمانکاری وریاماتاک انواع ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته از جمله چکش برقی، هیلتی، کمپرسور برقی، چکش برقی دی والت، چکش برقی ماکیتا، بوش، آ ا گ به صورت اجاره ماهیانه و یا روزانه در اختیار کارفرمایان و پیمانکاران عزیز میگذارد.

 

 

اجاره هیلتی سنگین و نیمه سنگین

ارسال هیلتی و تجهیزات تخریب مورد نیاز شما به سراسر نقاط پایتخت در اسرع وقت

ارسال هیلتی در تهران حتی در ایام تعطیل
 

تحویل در محل شما در تمام نقاط تهران
در صورت نیاز نیروی کار ارسال می شود

اجاره هیلتی

برای اجاره چکش تخریب 10 کیلویی هیلتی همین حالا اقدام کنید.

اجاره هیلتی

 

 

انواع هیلتی یا چکش تخریب:

چکش های تخریب به دو دسته کلی چکش تخریب نیمه سبک و چکش تخریب نیمه سنگین تقسیم بندی میشوند.

از چکش تخریب هیلتی، می توان برای انواع تخریبهای سنگین و نیمه سنگین استفاده کرد. با اجاره هیلتی می توان برای تخریب دیوار آجری، دیوار بتنی، تخریب کف سازی سنگ و سرامیک واحدهای آپارتمانی و تخریب سقف جهت اجرای بازشو اقدام نمود.

با عمود کردن این ابزار به محل مورد نظر و اعمال نیروی بسیار زیاد، تخریب اساسی بر روی آن نقطه انجام می گیرد. تخریب توسط ضربات وارده از سوی چکش تخریب صورت می گیرد و واحد سنجش قدرت چکش های تخریب بر مبنای تعداد ضربات وارده به محل مورد نظر در دقیقه محاسبه می شود و دسته بندی آن بر اساس وزن انجام می پذیرد.

 

اجاره هیلتی

 

اجاره هیلتی در تهران:

چکش تخریب جهت اجاره در وزن های مختلفی وجود دارند.

  • ۵ – ۷ کیلوگرم
  • ۷ – ۱۰ کیلوگرم
  • ۱۰ – ۱۶ کیلوگرم
  • 18 – 32 کیلوگرم

 

دسته بندی چکش های تخریب و کاربرد آنها:


- اجاره هیلتی 7 کیلویی:

مناسب جهت تخریب های سبک و ظریف، این چکش برقی در رده چکش های برقی کوچک قرار میگیرد و قابل استفاده برای تخریب کاشی سرامیک دیوار ، تخریب یا مضرس کردن گچ و خاک یا ملات دیوار، کندن چاه و کلیه کارهای سبک می باشد.

 

- اجاره هیلتی 11 کیلویی:

چکش برقی ۱۱ کیلویی نسبت به چکش برقی ۱۶ کیلویی ضعیف تر میباشد ولی به علت سبکتر بودن قابلیت و کارایی بیشتری دارد. چکش برقی 11 کیلوگرم برقی مناسب برای تخریب دیوار های آجری، بلوکی، سفالی و بلوک هبلکس، تخریب سنگ نما، شیار زنی روی دیوار جهت عبور لوله و تاسیسات، حفر چاه خاکی و تخریب بتن های غیر مسلح و سبک می باشد.

 

- اجاره هیلتی 16 کیلویی:

این چکش برقی مناسب برای انواع تخریب نیمه سنگین و سنگین از قبیل تخریب دیوار آجری، دیوار بتنی، تخریب کفسازی سنگ و سرامیک واحدهای آپارتمانی، تخریب انواع سقف جهت بازشو و داکت و به طور کلی می توان گفت تقریبا مناسب برای همه نوع تخریب بجز تخریب های خیلی سبک و ظریف می باشد.

 

- اجاره هیلتی ۳۰ کیلویی:

چکش برقی 30 کیلوگرمی مناسب برای تخریب بتن های حجیم با مقاومت بالا مانند فنداسیون، تخریب آسفالت، تخریب سقف تیرچه، سقف متال دک یا عرشه فلزی، سقف دال بتنی، سقف کامپوزیت، کفسازی مسلح و غیر مسلح است. 
چکش برقی ۳۰ کیلویی از لحاظ قدرت قابل رقابت با پیکور بادی است، که با توجه به مزیتهای دیگری مانند حمل و نقل آسان و قیمت ارزانتر، در اولویت اول کارفرمایان و پیمانکاران ساختمانی قرار میگیرد. 

 

 

گروه پیمانکاری وریاماتاک انواع چکش برقی 7، 11، 16 و 30 کیلوگرمی را به صورت اجاره ماهیانه و یا روزانه در اختیار کارفرمایان و پیمانکاران عزیز قرار می دهد.

به دنبال اجاره هیلتی هستید!؟  با ما تماس بگیرید

اجاره هیلتی تماس

 

 

انواع هیلتی اجاره ای

 

اجاره محصولات مختلف کمپانی هیلتی:

به کمک محصولات مختلف کمپانی هیلتی می توان سازه های بتنی عظیم را بدون انفجار تخریب کرد. استفاده از محصولات هیلتی، امنیت و اطمینان بالایی دارد. تاکنون هزاران نفر از مهندسان و فعالان ساختمان سازی از محصولات هیلتی استفاده کرده اند و از عملکرد خوب این برند راضی بوده اند. شما میتوانید با اجاره نمودن محصولات هیلتی از گروه پیمانکاری وریاماتاک به اهداف سازه ای خود دست یابید.

شرکت هیلتی، محصولاتی چون چکش برقی، چکش تخریب، دریل، بتن کن، پیکور و... را تولید می کند. در زیر با خصوصیات و کاربردهای این محصولات آشنا خواهید شد:

- اجاره بتن کن هیلتی:

بتن کن تولید شده توسط کمپانی هیلتی برای تخریب کاشی و سرامیک دیوار، تخریب گچ و خاک، کندن چاه و دیگر کارهای سبک استفاده می شود. از طریق همین وب سایت می توانید برای اجاره بتن کن 7 کیلویی هیلتی اقدام فرمایید.

 

- اجاره پیکور هیلتی:

پیکور هیلتی برای تخریب بتن های حجیم با مقاومتهای بالا کاربرد دارد. چکش برقی برای تخریب آسفالت، تیرچه، سقف دال بتونی، سقف کامپوزیت و کف سازی مسلح و غیر مسلح استفاده می شود. برای اجاره پیکور 30 کیلویی، همین حالا اقدام کنید.

 

- اجاره دریل هیلتی:

دریل هیلتی، یک وسیله برقی است که برای سوراخ کاری سازه های بتنی از آن استفاده می شود. از دریل هیلتی می توان برای سوراخ کردن حجم های مختلفی از بتنها استفاده کرد.

 

- اجاره تفنگ هیلتی:

تفنگ هیلتی، ابزاری است که میخ را با ضربه ای ناگهانی از طریق چاشنی  صفحه آهنی و بتن را سوراخ می کند و باعث فیکس شدن اتصالات آهنی به بتن میشود  کاربرد آن برای نصب وال پست و  انواع  سقف کاذب و اتصلات سبک بار استفاده می شود.

 

ااره تفنگی هیلتی

 

به دنبال اجاره هیلتی هستید!؟  با ما تماس بگیرید

اجاره هیلتی

 

 

اجاره پیکور

پیکور، چکشی بزرگ است که برای خرد کردن صخره ها و سنگهای بزرگ، تخریب سازه های بتنی و انجام عملیات تخریبی از آن استفاده می شود. در اثر ضربات متوالی پیکور، سنگ یا بتن ترک می خورد و شکاف بر می دارد. پیکور برقی، پیکور بادی و پیکور مکانیکی یا هیدورلیک از جمله انواع مدلهای پیکورها هستند.

یکی دیگر از کارهایی که از طریق همین سایت می توانید انجام دهید، اجاره پیکور است. کارفرمایان و پیمانکاران گرامی می توانند با شماره تلفن های گروه وریاماتاک تماس بگیرند و پیکور موردنظر خود را اجاره کنند.

 

اجاره یکور

 

برای مشاوره رایگان در زمینه اجاره هیلتی و پیکور  با ما تماس بگیرید 

 

اجاره هیلتی

 

 

تعداد بازدید : 10091 نفر

امتیاز بدهید:

سوالات متداول :

  • انواع هیلتی های 7، 10، 16 و 32 کیلوگرمی چه کاربردی دارند؟

    نوع کاربری هیلتی ها و چکش های برقی بر اساس وزن آنها دسته بندی میشوند که عبارتند از: ۵ – ۷ کیلوگرم / ۷ – ۱۰ کیلوگرم / ۱۰ – ۱۶ کیلوگرم / 18 – 32 کیلوگرم. هیلتی های 7 کیلوگرمی برای تخریب های سبک و ظریف مناسب هستند، این چکش برقی در رده چکش های برقی کوچک قرار میگیرد. چکش برقی 10 کیلوگرم برقی مناسب برای تخریب دیوار های آجری، بلوکی، سفالی و بلوک هبلکس، تخریب سنگ نما، شیار زنی روی دیوار جهت عبور لوله و تاسیسات، حفر چاه خاکی و تخریب بتن های غیر مسلح و سبک می باشد. چکش برقی 16 کیلوگرم مناسب برای انواع تخریب نیمه سنگین و سنگین از قبیل تخریب دیوار آجری، دیوار بتنی، تخریب کفسازی سنگ و سرامیک واحدهای آپارتمانی، تخریب انواع سقف جهت بازشو و داکت و به طور کلی می توان گفت تقریبا مناسب برای همه نوع تخریب بجز تخریب های خیلی سبک و ظریف می باشد. چکش برقی 32 کیلوگرمی مناسب برای تخریب بتن های حجیم با مقاومت بالا مانند فنداسیون، تخریب آسفالت، تخریب سقف تیرچه، سقف متال دک یا عرشه فلزی، سقف دال بتنی، سقف کامپوزیت، کفسازی مسلح و غیر مسلح است.

  • ارسال به چه شهرهایی جهت کرایه و اجاره نمودن هیلتی امکان پذیر است؟

    گروه پیمانکاری وریاماتاک به سراسر نقاط تهران اقدام به ارسال فوری و رایگان هیلتی می نماید، همچنین در صورت نیاز نیروی اجرایی نیز ارسال می گردد.

ارسال نظر

نظرات دیگران