برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید


اجاره کمپرسور برقی و بادی

گروه پیمانکاری وریاماتاک انواع ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته از جمله هیلتی و کمپرسورهای برقی و بادی را جهت تخریب نیلینگ، شات گریت، تست لوله با اپراتور و بدون اپراتور به صورت اجاره ماهیانه و یا روزانه در اختیار کارفرمایان و پیمانکاران عزیز میگذارد.

  • اجاره کمپرسور برقی و بادی
  • اجاره هیلتی
  • اجاره چکش برقی و بادی
  • اجاره پیکور

 

اجاره چکش برقی | اجاره تفنگ هیلتی | چکش تخریب ماکیتا | اجاره هیلتی در تهران | اجاره کمپرسور دیزلی | اجاره چکش بادی | پیکور برقی ماکیتا | چکش تخریب بوش |

برای مشاوره رایگان در زمینه اجاره چکش برقی و بتن کن  با ما تماس بگیرید

اجاره سنباده لرزان

 

 

 

کاربرد استفاده از پیکور برقی و بادی:

برای تخریب کردن بتن چندین راه وجود دارد که بسته به شرایط محیط انجام پروژه و نوع کار می توان از یکی از روش ها بهره برد. تخریب به معنای جداسازی بتن نامطلوب به منظور ایجاد زمینه جهت بتن ریزی مجدد یا ایجاد بازشو در سقف و دیوار سازه است. یکی از بهترین ابزار تخریب مکانیکی، پیکور برقی و بادی است که به دلیل وزن و قدرت بالا جهت عملیات تخریب بسیار مناسب می باشد. از پیکور یا چکش تخریب برای تخریب کردن انواع سطوح غیر فلزی مثل دیوارها، سازه‌های بتنی و … استفاده می گردد.

 

چکش تخریب چیست؟

پیکور یا چکش های تخریب معمولا برقی یا پنوماتیکی هستند. چکش های برقی مانند هیلتی مشخصا با کمک جریان برق انرژی مورد نیاز خود را تامین می کنند ولی در دستگاه های پنوماتیکی (پیکور بادی، کمپرسور بادی) با کمک فشار هوا این نیرو تامین می شود.

 

 

اجاره هیلتی و انواع چکش تخریب:

هیلتی 7 کیلویی:

مناسب جهت تخریب های سبک و ظریف، این چکش برقی در رده چکش های برقی کوچک قرار میگیرد و قابل استفاده برای تخریب کاشی سرامیک دیوار ، تخریب یا مضرس کردن گچ و خاک یا ملات دیوار، کندن چاه و کلیه کارهای سبک می باشد.

 

-هیلتی 11 کیلویی:

چکش برقی ۱۱ کیلویی نسبت به چکش برقی ۱۶ کیلویی ضعیف تر میباشد ولی به علت سبکتر بودن قابلیت و کارایی بیشتری دارد. با اجاره هیلتی 11 کیلوگرمی می‌توان دیوار های آجری، بلوکی، سفالی و بلوک هبلکس، را به راحتی تخریب نمود. همچنین برای تخریب سنگ نما، شیار زنی روی دیوار جهت عبور لوله و تاسیسات، حفر چاه خاکی و تخریب بتن های غیر مسلح و سبک مورد استفاده می باشد.

 

-هیلتی 16 کیلویی:

این چکش برقی مناسب برای انواع تخریب نیمه سنگین و سنگین از قبیل تخریب دیوار آجری، دیوار بتنی، تخریب کفسازی سنگ و سرامیک واحدهای آپارتمانی، تخریب انواع سقف جهت بازشو و داکت و به طور کلی می توان گفت تقریبا مناسب برای همه نوع تخریب بجز تخریب های خیلی سبک و ظریف می باشد.


-هیلتی 30 کیلویی:

چکش برقی 30 کیلوگرمی مناسب برای تخریب بتن های حجیم با مقاومت بالا مانند فنداسیون، تخریب آسفالت، تخریب سقف تیرچه، سقف متال دک یا عرشه فلزی، سقف دال بتنی، سقف کامپوزیت، کفسازی مسلح و غیر مسلح است. 
چکش برقی ۳۰ کیلویی از لحاظ قدرت قابل رقابت با پیکور بادی است، که با توجه به مزیتهای دیگری مانند حمل و نقل آسان و قیمت ارزانتر، در اولویت اول کارفرمایان و پیمانکاران ساختمانی قرار میگیرد. 

 

+بیشتر بخوانید: اجاره هیلتی با بهترین قیمت در تهران

 

 

برای مشاوره رایگان در زمینه اجاره چکش برقی و بتن کن  با ما تماس بگیرید

اجاره سنباده لرزان

 

 

اجاره کمپرسور برقی و بادی
اجاره کمپرسور برقی و بادی
اجاره کمپرسور برقی و بادی
تعداد بازدید : 33882 نفر

امتیاز بدهید:

مشاوره رایگان : 09125772622