برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید


اجاره هیلتی

اجاره هیلتی با بهترین قیمت در سراسر تهران

 

جهت اجاره هیلتی تماس بگیرید

اجاره هیلتی

ارسال و اجاره هیلتی و تجهیزات تخریب مورد نیاز شما به سراسر نقاط پایتخت در اسرع وقت

اجاره هیلتی

ارسال و اجاره هیلتی در تهران حتی در ایام تعطیل
در صورت نیاز نیروی کار ارسال می شود

 

 

برای مشاهده جدول بروز هزینه اجاره هیلتی و دیگر ابزارآلات برقی ساختمانی به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه
به صفحه زیر مراجعه نمایید
جدول آنلاین "قیمت اجاره ابزارآلات برقی ساختمانی"

 

اجاره هیلتی در انواع مختلف:

- اجاره هیلتی 7 کیلویی:

هیلتی 7 کیلویی

مناسب جهت تخریب های سبک و ظریف، این چکش برقی در رده چکش های برقی کوچک قرار میگیرد و قابل استفاده برای تخریب کاشی سرامیک دیوار ، تخریب یا مضرس کردن گچ و خاک یا ملات دیوار، کندن چاه و کلیه کارهای سبک می باشد.

برای اجاره هیلتی 7 کیلویی تماس بگیرید

اجاره هیلتی 7 کیلویی

 

- اجاره هیلتی 11 کیلویی:

اجاره هیلتی 11 کیلویی

چکش برقی ۱۱ کیلویی نسبت به چکش برقی ۱۶ کیلویی ضعیف تر میباشد ولی به علت سبکتر بودن قابلیت و کارایی بیشتری دارد. با اجاره هیلتی 11 کیلوگرمی می‌توان دیوار های آجری، بلوکی، سفالی و بلوک هبلکس، را به راحتی تخریب نمود. همچنین برای تخریب سنگ نما، شیار زنی روی دیوار جهت عبور لوله و تاسیسات، حفر چاه خاکی و تخریب بتن های غیر مسلح و سبک مورد استفاده می باشد.

برای اجاره هیلتی 11 کیلویی تماس بگیرید

اجاره هیلتی 7 کیلویی

 

- اجاره هیلتی ۱۶ کیلویی:

اجاره هیلتی 16 کیلویی

این چکش برقی مناسب برای انواع تخریب نیمه سنگین و سنگین از قبیل تخریب دیوار آجری، دیوار بتنی، تخریب کفسازی سنگ و سرامیک واحدهای آپارتمانی، تخریب انواع سقف جهت بازشو و داکت و به طور کلی می توان گفت تقریبا مناسب برای همه نوع تخریب بجز تخریب های خیلی سبک و ظریف می باشد.

برای اجاره هیلتی 16 کیلویی تماس بگیرید

اجاره هیلتی 7 کیلویی

 

- اجاره هیلتی ۳۰ کیلویی:

اجاره هیلتی 30 کیلویی

چکش برقی 30 کیلوگرمی مناسب برای تخریب بتن های حجیم با مقاومت بالا مانند فنداسیون، تخریب آسفالت، تخریب سقف تیرچه، سقف متال دک یا عرشه فلزی، سقف دال بتنی، سقف کامپوزیت، کفسازی مسلح و غیر مسلح است. 
چکش برقی ۳۰ کیلویی از لحاظ قدرت قابل رقابت با پیکور بادی است، که با توجه به مزیتهای دیگری مانند حمل و نقل آسان و قیمت ارزانتر، در اولویت اول کارفرمایان و پیمانکاران ساختمانی قرار میگیرد. 

برای اجاره هیلتی 30 کیلویی تماس بگیرید

اجاره هیلتی 7 کیلویی

 

هیلتی چیست؟

با اجاره هیلتی میتوان سطوح مختلفی مانند ستون های بتنی، دیوار و کف های بتنی را تخریب نمود. شرکت هیلتی اولین و معتبرترین سازنده چکش های برقی قدرتمند در دنیا می باشد که در میان مردم استفاده از واژه هیلتی برای تمام پیکور یا چکش های برقی مرسوم است و بیشتر پیکور برقی را بعنوان هیلتی می شناسند.

 با توجه به این موضوع که بتن مسلح در در اکثر سازه های عمرانی نقش پررنگی دارد تخریب بتن مسلح نیز می تواند مشکلاتی را به همراه داشته باشد، مانند تراکم آرماتور مدفون در بتن که نیازمند روش های تخریب مختص به خود است.

 

تخریب بتن با هیلتی

 

تخریب بتن با استفاده از هیلتی:

روش های متفاوتی جهت تخریب سازه های بتنی وجود دارد که هر کدام با توجه به شرایط سازه، حجم تخریب، نوع سازه و علت تخریب می توانند مورد استفاده قرار گیرند. برای تخریب بتن باید از ابزارآلات قدرتمندی استفاده کرد که با صرف کمترین انرژی و همچنین راحت‌ترین شکل ممکن در انجام این کار ما را یاری کنند. یکی از بهترین روش های تخریب بتن، روش مکانیکی یعنی استفاده از هیلتی است که میتوان با اجاره هیلتی به این مهم دست یافت.

در روش مکانیکی، تخریب مبتنی بر اعمال نیرو و ضربه می باشد که با توجه به شرایط و ابعاد سازه بتنی می توان از آن استفاده نمود. از مزایای این سیستم ها می توان به هزینه نسبتاً پایین، سرعت کار قابل قبول و در دسترس بودن آن اشاره نمود.

این ابزار به دلیل ویژگی های مناسبی که دارد در امر ساخت و ساز بسیار پر اهمیت هستند. هیلتی یا همان چکش تخریب‌ در وزن‌های مختلفی در بازار عرضه می‌شود، هرچه تخریب سنگین تر باشد چکش‌هایی را مورد استفاده قرار می دهند که دارای وزن و قدرت بالاتری هستند. شما میتوانید با اجاره نمودن هیلتی به عملیات تخریب مد نظر خود بپردازید.

هیلتی یا چکش برقی، ابزار قدرتمندی است که در کارهای ساختمانی برای تخریب انواع بتن غیر مسلح و بتن مسلح، تخریب آجر، سنگ و کاشی، ملات و تخریب خاک، تخریب دژ و سنگ از آن استفاده می شود. همچنین در سایز های مختلف بر اساس وزن دسته بندی می گردند و از ۶ تا ۳۲ کیلویی موجود هستند.

 


اجاره هیلتی

در ایران اسم هیلتی با دستگاه تخریب بتن عجین گردیده است و حتی گهگاهی اسم ابزارآلات تخریب بتن برند های دیگر نیز به اشتباه هیلتی نامیده می شود.

گروه پیمانکاری وریاماتاک انواع ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته از جمله چکش برقی، هیلتی، کمپرسور برقی، چکش برقی دی والت، چکش برقی ماکیتا، بوش، آ ا گ به صورت اجاره ماهیانه و یا روزانه در اختیار کارفرمایان و پیمانکاران عزیز میگذارد. اجاره هیلتی در شرق تهران، اجاره هیلتی در غرب تهران، اجاره هیلتی در شمال و جنوب تهران در اسرع وقت می باشد.

 

اجاره هیلتی در غرب تهران

تحویل در محل شما در تمام نقاط تهران

برای کرایه چکش تخریب هیلتی همین حالا اقدام کنید.

اجاره هیلتی

 

قیمت اجاره هیلتی روزانه

هیلتی یا چکش تخریب، ابزاری حیاتی در صنعت ساخت و ساز است که برای شکستن یا تخریب سطوح سخت و مقاوم مانند بتن، آجر و آسفالت مورد استفاده قرار می‌گیرد. قیمت اجاره هیلتی روزانه بر اساس موارد متعددی محاسبه می‌شود. در این بخش به بررسی قیمت اجاره هیلتی روزانه و عوامل مؤثر بر آن می‌پردازیم.

 

عوامل مؤثر بر قیمت اجاره هیلتی روزانه:

1. محاسبه قیمت اجاره هیلتی روزانه بر اساس وزن:

قیمت اجاره هیلتی روزانه معمولاً بر اساس وزن دستگاه محاسبه می‌شود. هیلتی‌هایی با وزن بیشتر قیمت بالاتری دارند. هیلتی‌ها با وزن‌های مختلفی در دسترس هستند که شامل وزن‌های ۷ کیلویی، ۱۱ کیلویی، ۱۶ کیلویی و ۳۰ کیلویی می‌شوند. هر وزن دستگاه قیمت اجاره متفاوتی دارند.
 

2. محاسبه قیمت اجاره هیلتی روزانه بر اساس مدت زمان اجاره:

عموماً با افزایش مدت زمان اجاره، قیمت نسبی کاهش می‌یابد. به عنوان مثال اگر یک هفته دستگاه هیلتی اجاره کنید 6 روز محاسبه می گردد همچنین برای 1 ماه، قیمت اجاره هیلتی روزانه به مدت 22 روز محاسبه میشود.
 

3. محاسبه قیمت اجاره هیلتی روزانه بر حسب موقعیت جغرافیایی:

قیمت اجاره هیلتی ممکن است بر اساس موقعیت جغرافیایی متغیر باشد. البته این موءلفه بر خود قیمت اجاره هیلتی تاثیر گذار نیست بلکه بر هزینه ارسال پیک افزوده میگردد، البته شرکت وریاماتاک با توجه به وجود نماینده در شرق تهران نیز سعی بر کاهش هزینه ارسال دستگاه به نقاط مختلف تهران نموده است با این حال اگر مدت زمان اجاره هیلتی بیش از 3 روز گردد کرایه برگشت پیک رایگان می شود.

 

مزایای اجاره هیلتی روزانه:

 • کاهش هزینه: به جای خرید هیلتی که نیاز به هزینه‌های اولیه و نگهداری دارد، اجاره آن به صورت روزانه می‌تواند هزینه‌ها را کاهش دهد.
 • انعطاف‌پذیری: اجاره هیلتی به شما امکان می‌دهد تا به راحتی هیلتی مناسب برای هر پروژه را انتخاب کنید و نیاز به نگهداری و ذخیره‌سازی آن را نداشته باشید.
 • ارتقاء فنی: با اجاره هیلتی، نیاز نیست هر چند سال دستگاه هیلتی خود را که خریداری نموده اید تعویض کنید تا محصولات به روزی را در اختیار داشته باشید، با اجاره هیلتی همواره به جدید ترین مدل های هیلتی دسترسی خواهید داشت.

جدول قیمت اجاره هیلتی روزانه، هفتگی و ماهیانه به تومان

وزن هیلتی هزینه روزانه هزینه هفتگی هزینه ماهیانه
هیلتی 7 کیلویی 180/000 1/080/000 3/960/000
هیلتی 10 کیلویی 250/000 1/500/000 5/500/000
هیلتی 11 کیلویی 250/000 1/500/000 5/500/000
هیلتی 15 کیلویی 250/000 1/500/000 5/500/000
هیلتی 20 کیلویی 250/000 1/500/000 5/500/000
هیلتی 30 کیلویی 1/200/000 7/200/000 26/400/000

 

انواع هیلتی یا چکش تخریب:

چکش های تخریب به دو دسته کلی چکش تخریب نیمه سبک و چکش تخریب نیمه سنگین تقسیم بندی میشوند. از چکش تخریب هیلتی، می توان برای انواع تخریبهای سنگین و نیمه سنگین استفاده کرد. با اجاره هیلتی می توان برای تخریب دیوار آجری، دیوار بتنی، تخریب کف سازی سنگ و سرامیک واحدهای آپارتمانی و تخریب سقف جهت اجرای بازشو اقدام نمود.

با عمود کردن این ابزار به محل مورد نظر و اعمال نیروی بسیار زیاد، تخریب اساسی بر روی آن نقطه انجام می گیرد. تخریب توسط ضربات وارده از سوی چکش تخریب صورت می گیرد و واحد سنجش قدرت چکش های تخریب بر مبنای تعداد ضربات وارده به محل مورد نظر در دقیقه محاسبه می شود و دسته بندی آن بر اساس وزن انجام می پذیرد.

 

جدول هزینه اجاره روزانه، هفتگی و ماهانه ابزارآلات ساختمانی برقی

 

اجاره هیلتی

 

اجاره هیلتی در تهران:

چکش تخریب جهت اجاره در وزن های مختلفی وجود دارند.

 • اجاره هیلتی از ۵ تا ۷ کیلوگرم
 • اجاره هیلتی از ۷ تا ۱۰ کیلوگرم
 • اجاره هیلتی از ۱۰ تا ۱۶ کیلوگرم
 • اجاره هیلتی از 18 تا 32 کیلوگرم


گروه پیمانکاری وریاماتاک انواع چکش برقی 7، 11، 16 و 30 کیلوگرمی را به صورت اجاره ماهیانه و یا روزانه در اختیار کارفرمایان و پیمانکاران عزیز قرار می دهد.

 

اجاره هیلتی در شرق تهران

به دنبال اجاره هیلتی هستید!؟  با ما تماس بگیرید

اجاره هیلتی

 

انواع هیلتی اجاره ای

 

اجاره هیلتی با توجه به محصولات مختلف کمپانی:

به کمک محصولات مختلف کمپانی هیلتی می توان سازه های بتنی عظیم را بدون انفجار تخریب کرد. استفاده از محصولات هیلتی، امنیت و اطمینان بالایی دارد. تاکنون هزاران نفر از مهندسان و فعالان ساختمان سازی از محصولات هیلتی استفاده کرده اند و از عملکرد خوب این برند راضی بوده اند. شما میتوانید با اجاره نمودن محصولات هیلتی از گروه پیمانکاری وریاماتاک به اهداف سازه ای خود دست یابید.

 

+ بیشتر بخوانید:

 

شرکت هیلتی، محصولاتی چون چکش برقی، چکش تخریب، دریل، بتن کن، پیکور و... را تولید می کند. در زیر با خصوصیات و کاربردهای این محصولات آشنا خواهید شد:

- اجاره هیلتی (بتن کن):

بتن کن تولید شده توسط کمپانی هیلتی برای تخریب کاشی و سرامیک دیوار، تخریب گچ و خاک، کندن چاه و دیگر کارهای سبک استفاده می شود. از طریق همین وب سایت می توانید برای اجاره بتن کن 7 کیلویی هیلتی اقدام فرمایید.

 

- اجاره هیلتی (چکش برقی):

پیکور هیلتی برای تخریب بتن های حجیم با مقاومتهای بالا کاربرد دارد. چکش برقی برای تخریب آسفالت، تیرچه، سقف دال بتونی، سقف کامپوزیت و کف سازی مسلح و غیر مسلح استفاده می شود. برای اجاره پیکور 30 کیلویی، همین حالا اقدام کنید.

 

- اجاره هیلتی (دریل):

دریل هیلتی، یک وسیله برقی است که برای سوراخ کاری سازه های بتنی از آن استفاده می شود. از دریل هیلتی می توان برای سوراخ کردن حجم های مختلفی از بتنها استفاده کرد.

 

- اجاره هیلتی (تفنگ):

تفنگ هیلتی، ابزاری است که میخ را با ضربه ای ناگهانی از طریق چاشنی  صفحه آهنی و بتن را سوراخ می کند و باعث فیکس شدن اتصالات آهنی به بتن میشود  کاربرد آن برای نصب وال پست و  انواع  سقف کاذب و اتصلات سبک بار استفاده می شود.

ااره تفنگی هیلتی

به دنبال اجاره هیلتی هستید!؟  با ما تماس بگیرید

اجاره هیلتی

 

اجاره پیکور

پیکور، چکشی بزرگ است که برای خرد کردن صخره ها و سنگهای بزرگ، تخریب سازه های بتنی و انجام عملیات تخریبی از آن استفاده می شود. در اثر ضربات متوالی پیکور، سنگ یا بتن ترک می خورد و شکاف بر می دارد. پیکور برقی، پیکور بادی و پیکور مکانیکی یا هیدورلیک از جمله انواع مدلهای پیکورها هستند.

یکی دیگر از کارهایی که از طریق همین سایت می توانید انجام دهید، اجاره پیکور است. کارفرمایان و پیمانکاران گرامی می توانند با شماره تلفن های گروه وریاماتاک تماس بگیرند و پیکور موردنظر خود را اجاره کنند.

 

اجاره یکور

برای مشاوره رایگان در زمینه اجاره هیلتی و پیکور  با ما تماس بگیرید 

اجاره هیلتی

 

مزایای تخریب بتن به وسیله ی اجاره هیلتی:

 • ارزان و در دسترس
 • آرام و بدون لرزش (در مقایسه با بیل های مکانیکی)
 • قابلیت تخریب بتن های بسیار مقاوم
 • کنترل مسیر و محل مدنظر در بتن جهت تخریب

 

معرفی چکش تخریب هیلتی TE1000 AVR:

چکش تخریب هیلتی مدل TE 1000 جهت تخریب گسترده در بتن مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه تخریب در دسته ی 12 کیلویی واقع است. از کاربردهای این دستگاه می‌توان به تخریب بتن روی شبکه آرماتور، فنداسیون، تخریب پله، کندن آسفالت و ... اشاره نمود. 

 

ویژگی‌ها و مزایای چکش تخریب TE 1000-AVR هیلتی:

 • دارای موتور بدون ذغال SR MOTOR و مکانیسم قدرتمند الکتروپنوماتیک جهت عملکرد بسیار بالا در تخریب بتن
 • ضد ورود گرد و خاک داخل محفظه روغن و گریس
 • ضد انتشار گرد و غبار به وسیله ی نصب سيستم DRS-B 
 • مجهز به سيستم کاهش دهنده لرزش AVR
 • قابليت کاهش قدرت تخريب
 • مجهز بودن به چراغ سرويس

 

جهت اجاره هیلتی، اجاره دریل بتن کن، اجاره میخکوب، شیار زن و دستگاه جوش

لطفا به سایت

veriamatak.ir

مراجعه نمایید

 

شرکت هیلتی:

شرکت Hilti یا گروه هیلتی یک شرکت بین المللی است و نام هیلتی در واقع نام خانوادگی بنیانگذاران شرکت است که محصولات مربوط به صنعت ساخت و ساز، نگهداری ساختمان و تولید انرژی را به طور عمده در سراسر دنیا برای کاربران فراهم می کند و در لیختن اشتاین قرار دارد.

تمرکز این شرکت بیشتر بر روی سیستم های انکراژ و اتصال دهنده ها (مانند انکرهای شیمیایی و مکانیکی)، سیستم های اطفا حریق، سیستم های نصب، ابزارهای تشخیص و اندازه گیری (مانند تراز لیزری، متر های لیزری و لیزرهای خطی)، ابزارهای قدرتی تخریب و برش بتن (مانند دریل های چکشی، چکش تخریب، مته های الماس، دریل برقی بی سیم، اره برقی) و نرم افزارها و خدمات مربوطه می باشد.

در سال 1941 ، شرکت هیلتی توسط مارتین و اوژن هیلتی با افتتاح یک کارگاه مکانیکی در شهر شان (Schaan) لیختن اشتاین (Liechtenstein) تاسیس شد. مارتین هیلتی در دانشکده مهندسی ویسمار (Wismar Engineering College) در رشته مهندسی مکانیک و طراحی خودرو آموزش دید و در زمان تأسیس شرکت 26 سال داشت. او همچنین یک وفن-اس اس (گردان حفاظتی حزب نازی) بود. اعتماد خانواده مارتین هیلتی (موسسه خیریه ای که به افراد محروم کمک می کند) از سال 2003 کلیه سهام ثبت شده هیلتی را در اختیار دارد.

در سال 1995 هیلتی اولین کارخانه تولید چینی خود را در ژانجیانگ افتتاح کرد این کارخانه در سال 2005 به 55000 متر مربع توسعه یافت. کارخانه تولید دیگری در سال 2004 در شانگهای افتتاح شد. این کارخانه 470 کارمند دارد.

از سال 2019 ، هیلتی در 120 کشور مختلف دفاتر دارد ، 29000 کارمند و بیش از 5 میلیارد فرانک سوئیس فروش دارد.

 

ما را روی نقشه پیدا کنید!

اجاره هیلتی وریاماتاک

انبار اجاره هیلتی در غرب تهران

 

 

#اجاره هیلتی در تمام نقاط تهران

#اجاره هیلتی غرب تهران

#اجاره هیلتی شمال تهران

#اجاره هیلتی شرق تهران

#اجاره چکش تخریب در تهران

 

اشتراک گذاری:
تعداد بازدید : 89222 نفر

امتیاز بدهید:

سوالات متداول :

 • انواع هیلتی های 7، 10، 16 و 32 کیلوگرمی چه کاربردی دارند؟

  نوع کاربری هیلتی ها و چکش های برقی بر اساس وزن آنها دسته بندی میشوند که عبارتند از: ۵ – ۷ کیلوگرم / ۷ – ۱۰ کیلوگرم / ۱۰ – ۱۶ کیلوگرم / 18 – 32 کیلوگرم. هیلتی های 7 کیلوگرمی برای تخریب های سبک و ظریف مناسب هستند، این چکش برقی در رده چکش های برقی کوچک قرار میگیرد. چکش برقی 10 کیلوگرم برقی مناسب برای تخریب دیوار های آجری، بلوکی، سفالی و بلوک هبلکس، تخریب سنگ نما، شیار زنی روی دیوار جهت عبور لوله و تاسیسات، حفر چاه خاکی و تخریب بتن های غیر مسلح و سبک می باشد. چکش برقی 16 کیلوگرم مناسب برای انواع تخریب نیمه سنگین و سنگین از قبیل تخریب دیوار آجری، دیوار بتنی، تخریب کفسازی سنگ و سرامیک واحدهای آپارتمانی، تخریب انواع سقف جهت بازشو و داکت و به طور کلی می توان گفت تقریبا مناسب برای همه نوع تخریب بجز تخریب های خیلی سبک و ظریف می باشد. چکش برقی 32 کیلوگرمی مناسب برای تخریب بتن های حجیم با مقاومت بالا مانند فنداسیون، تخریب آسفالت، تخریب سقف تیرچه، سقف متال دک یا عرشه فلزی، سقف دال بتنی، سقف کامپوزیت، کفسازی مسلح و غیر مسلح است.

 • ارسال به چه شهرهایی جهت کرایه و اجاره نمودن هیلتی امکان پذیر است؟

  گروه پیمانکاری وریاماتاک به سراسر نقاط تهران اقدام به ارسال فوری و رایگان هیلتی می نماید، همچنین در صورت نیاز نیروی اجرایی نیز ارسال می گردد.

 • آیا منظور از هیلتی همان چکش تخریب است؟

  در ایران اسم هیلتی با دستگاه تخریب بتن عجین گردیده است و حتی گهگاهی اسم ابزارآلات تخریب بتن برند های دیگر نیز به اشتباه هیلتی نامیده می شود.

ارسال نظر

نظرات دیگران