برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

اجاره هیلتی

اشتراک گذاری:

اجاره هیلتی

از مهندسان عمران و افرادی که کارشان با ساخت و ساز مرتبط است، دعوت می کنیم که این نوشته را تا انتها مطالعه کنند. اجاره هیلتی ، موضوع این مطلب است. در این نوشته با کمپانی هیلتی و محصولات این شرکت آشنا خواهید شد.

 

اجاره هیلتی در تهران

هیلتی (Hilti) نام یک کمپانی بزرگ در کشور لیختن اشتاین است. این شرکت در زمینه توسعه و تولید محصولات مورد استفاده در ساخت و ساز فعالیت می کند. هیلتی، نام خانوادگی بنیانگذار این شرکت بزرگ بوده است. فعالیت اصلی این برند مشهور، تولید انواع چکش های برقی در ابعاد و وزنهای مختلف است.

برای مشاوره رایگان در زمینه اجاره هیلتی  با ما تماس بگیرید 09125772622

 

اجاره محصولات مختلف کمپانی هیلتی

شرکت هیلتی، محصولاتی چون چکش برقی، چکش تخریب، دریل، بتن کن، پیکور و... را تولید می کند. در زیر با خصوصیات و کاربردهای این محصولات آشنا خواهید شد:

 

اجاره هیلتی 7 کیلویی

اجاره هیلتی 11 کیلویی

اجاره هیلتی 15 کیلویی

اجاره هیلتی 30 کیلویی

 

هیلتی 7 کیلویی مخصوص تخریب گچ دیوار و سرامیک سرویس
هیلتی 11 کیلویی مخصوص کف سرویس و تخریب دیوار اجری
هیلتی 16 کیلویی مخصوص تخریب موزاییک کف و بتن دیواره
هیلتی 30 کیلویی تخریب حجمی فنداسیون

 

به دنبال اجاره هیلتی هستید!؟  با ما تماس بگیرید 09125772622

 

اجاره بتن کن هیلتی

بتن کن تولید شده توسط کمپانی هیلتی برای تخریب کاشی و سرامیک دیوار، تخریب گچ و خاک، کندن چاه و دیگر کارهای سبک استفاده می شود. از طریق همین وب سایت می توانید برای اجاره بتن کن 7 کیلویی هیلتی اقدام فرمایید.

اجاره بتن کن هیلتی در تهران و کرج به صورت روزانه 09125772622

 

اجاره چکش تخریب هیلتی (اجاره هیلتی سنگین و نیمه سنگین)

از چکش تخریب هیلتی، می توان برای انواع تخریبهای سنگین و نیمه سنگین استفاده کرد. برای تخریب دیوار آجری، دیوار بتنی، تخریب کف سازی سنگ و سرامیک واحدهای آپارتمانی و تخریب سقف جهت اجرای بازشو می توان از چکش تخریب هیلتی استفاده کرد. برای اجاره چکش تخریب 10 کیلویی هیلتی همین حالا اقدام کنید.

اجاره چکش برقی هیلتی در تهران و کرج به صورت روزانه و ساعتی با ما تماس بگیرید 09125772622

 

اجاره پیکور هیلتی

پیکور هیلتی برای تخریب بتن های حجیم با مقاومتهای بالا کاربرد دارد. چکش برقی برای تخریب آسفالت، تیرچه، سقف دال بتونی، سقف کامپوزیت و کف سازی مسلح و غیر مسلح استفاده می شود. برای اجاره پیکور 30 کیلویی، همین حالا اقدام کنید.

 

اجاره دریل هیلتی

دریل هیلتی، یک وسیله برقی است که برای سوراخ کاری سازه های بتنی از آن استفاده می شود. از دریل هیلتی می توان برای سوراخ کردن حجم های مختلفی از بتنها استفاده کرد.

 

اجاره تفنگ هیلتی

تفنگ هیلتی، ابزاری است که میخ را با ضربه ای ناگهانی از طریق چاشنی  صفحه آهنی و بتن را سوراخ می کند و باعث فیکس شدن اتصالات آهنی به بتن میشود  کاربرد آن برای نصب وال پست و  انواع  سقف کاذب و اتصلات سبک بار استفاده می شود.

اجاره هیلتی

برای مشاوره رایگان در زمینه اجاره (کرایه) هیلتی  با ما تماس بگیرید 09125772622

 

کاربرد دستگاه های مختلف هیلتی

به کمک محصولات مختلف کمپانی هیلتی می توان سازه های بتنی عظیم را بدون انفجار تخریب کرد. استفاده از محصولات هیلتی، امنیت و اطمینان بالایی دارد. تاکنون هزاران نفر از مهندسان و فعالان ساختمان سازی از محصولات هیلتی استفاده کرده اند و از عملکرد خوب این برند راضی بوده اند.

 

اجاره هیلتی (چکش برقی) در تهران روزانه و ساعتی

چنانچه به هرکدام از محصولات هیلتی نیاز پیدا کردید، می توانید از طریق همین سایت، نسبت به اجاره هیلتی اقدام کنید. شما می توانید هر کدام از محصولات هیلتی را به صورت روزانه یا ماهانه از گروه پیمانکاری وریاماتاک اجاره کنید.

 

اجاره پیکور

یکی دیگر از کارهایی که از طریق همین سایت می توانید انجام دهید، اجاره پیکور است. کارفرمایان و پیمانکاران گرامی می توانند با شماره تلفن های گروه وریاماتاک تماس بگیرند و پیکور موردنظر خود را اجاره کنند.

اجاره پیکور

 

پیکور چیست؟

پیکور، چکشی بزرگ است که برای خرد کردن صخره ها و سنگهای بزرگ، تخریب سازه های بتنی و انجام عملیات تخریبی از آن استفاده می شود. در اثر ضربات متوالی پیکور، سنگ یا بتن ترک می خورد و شکاف بر می دارد. پیکور برقی، پیکور بادی و پیکور مکانیکی یا هیدورلیک از جمله انواع مدلهای پیکورها هستند. نصب سیستم پیکور باید کاملا استاندارد و توسط متخصصان انجام شود.

برای مشاوره رایگان در زمینه اجاره هیلتی و پیکور  با ما تماس بگیرید 09125772622

تعداد بازدید : 7547 نفر

امتیاز بدهید:

ارسال نظر

نظرات دیگران