برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید
اجاره هیلتی

اجاره هیلتی

از مهندسان عمران و افرادی که کارشان با ساخت و ساز مرتبط است، دعوت می کنیم که این نوشته را تا انتها مطالعه کنند. اجاره هیلتی، موضوع این مطلب است. در این نوشته با کمپانی هیلتی و محصولات این شرکت آشنا خواهید شد. هیلتی (Hilti) نام یک کمپانی بزرگ در کشور لیختن اشتاین است. این شرکت در زمینه توسعه و تولید محصولات مورد استفاده در ساخت و ساز فعالیت می کند. هیلتی، نام خانوادگی بنیانگذار این شرکت بزرگ بوده است. فعالیت اصلی این برند مشهور، تولید انواع چکش های برقی در ابعاد و وزنهای مختلف است. 

 

هیلتی چیست؟

هیلتی یا همان چکش تخریب Demolition Hammer یکی از بزرگترین ابزار های برقی، شارژی و بنزینی جهت تخریب بتن به حساب می آید که با آن میتوان سطوح مختلفی مانند ستون های بتنی، دیوار و کف های بتنی را تخریب نمود. شرکت هیلتی اولین و معتبرترین سازنده چکش های برقی قدرتمند در دنیا می باشد که در میان مردم استفاده از واژه هیلتی برای تمام پیکور یا چکش های برقی مرسوم است و بیشتر پیکور برقی را بعنوان هیلتی می شناسند.

 با توجه به این موضوع که بتن مسلح در در اکثر سازه های عمرانی نقش پررنگی دارد تخریب بتن مسلح نیز می تواند مشکلاتی را به همراه داشته باشد مانند تراکم آرماتور مدفون در بتن که نیازمند روش های تخریب مختص به خود است.

هیلتی یا چکش برقی، ابزار قدرتمندی است که در کارهای ساختمانی برای تخریب انواع بتن غیر مسلح و بتن مسلح، تخریب آجر، سنگ و کاشی، ملات و تخریب خاک، تخریب دژ و سنگ از آن استفاده می شود. همچنین در سایز های مختلف بر اساس وزن دسته بندی می گردند و از ۶ تا ۳۲ کیلویی موجود هستند.

چکش تخریب به صورت کلی در دسته بندی چکش ها قرار داد، این ابزار نوعی چکش برقی سنگین و قدرتمند است که در پروژه های عمرانی و ساختمانی کاربرد دارد، همچنین یکی از بهترین ابزارهایی که می توان به واسطه قدرت تخریب بالای آن، عملیات حفاری کاملی را انجام داد چکش برقی است.
چکش تخریب یا هیلتی در وزن های مختلفی وجود دارند که در ادامه با آن بیشتر آشنا خواهیم شد.

 

اجاره هیلتی سنگین و نیمه سنگین
برای اجاره چکش تخریب 10 کیلویی هیلتی همین حالا اقدام کنید.

جهت اجاره چکش برقی هیلتی در تهران به صورت روزانه و ساعتی با ما تماس بگیرید

اجاره هیلتی

 

انواع هیلتی یا چکش تخریب:

چکش های تخریب به دو دسته کلی چکش تخریب نیمه سبک و چکش تخریب نیمه سنگین تقسیم بندی میشوند.

از چکش تخریب هیلتی، می توان برای انواع تخریبهای سنگین و نیمه سنگین استفاده کرد. برای تخریب دیوار آجری، دیوار بتنی، تخریب کف سازی سنگ و سرامیک واحدهای آپارتمانی و تخریب سقف جهت اجرای بازشو می توان از چکش تخریب هیلتی استفاده نمود.

با عمود کردن این ابزار به محل مورد نظر و اعمال نیروی بسیار زیاد، میتوان تخریب اساسی بر روی آن نقطه انجام داد. تخریب توسط ضربات وارده از سوی چکش تخریب صورت می گیرد و واحد سنجش قدرت چکش های تخریب بر مبنای تعداد ضربات وارده به محل مورد نظر در دقیقه محاسبه می شود و دسته بندی آن بر اساس وزن انجام می پذیرد. به منظور انجام عملیات تخریب سنگین از چکش تخریب های صنعتی استفاده می شود، که به آن ها چکش تخریب صنعتی می گویند.
سرعت ضربات ایجاد شده توسط چکش تخریب در برخی مدل ها قابل تنظیم بوده و از این طریق می توان متناسب با محل کار قدرت آن را تنظیم نمود .

 

اجاره هیلتی در تهران

چکش تخریب در وزن های مختلفی وجود دارند .

  • ۵ – ۷ کیلوگرم
  • ۷ – ۱۰ کیلوگرم
  • ۱۰ – ۱۶ کیلوگرم
  • 18 – 32 کیلوگرم

در زیر کاربرد هر یک را میتوانید مشاهده فرمایید:

هیلتی 7 کیلویی مخصوص تخریب گچ دیوار و سرامیک سرویس
هیلتی 11 کیلویی مخصوص کف سرویس و تخریب دیوار اجری
هیلتی 16 کیلویی مخصوص تخریب موزاییک کف و بتن دیواره
هیلتی 30 کیلویی تخریب حجمی فنداسیون

 

هیلتی اجاره ای:

بتن کن ۷ کیلویی هیلتی در رده چکش های برقی کوچک قرار میگیرد و قابل استفاده برای تخریب کاشی سرامیک دیوار، تخریب یا مضرس کردن گچ و خاک یا ملات دیوار، شیار زنی روی دیوارهای گچی جهت عبور لوله و تاسیسات، کندن چاه و کلیه کارهای سبک

 

بتن کن ۱۰ کیلویی هیلتی مناسب تخریب دیوار های آجری بلوکی و سفالی، تخریب سنگ نما، شیار زنی روی دیوار جهت عبور لوله و تاسیسات، کندن چاه خاکی، تخریب نمای ساختمان، تخریب بتن های غیر مسلح و سبک


بتن کن ۳۰ کیلویی هیلتی مناسب برای تخریب بتن های حجیم با مقاومت بالا مانند فنداسیون، تخریب آسفالت، تخریب سقف تیرچه، سقف متال دک یا عرشه فلزی، سقف دال بتونی، سقف کامپوزیت، کفسازی مسلح و غیر مسلح

 

جهت اجاره هلیتی در تهران با ما تماس بگیرید:

هیلتی اجاره ای

 

اجاره محصولات مختلف کمپانی هیلتی:

به کمک محصولات مختلف کمپانی هیلتی می توان سازه های بتنی عظیم را بدون انفجار تخریب کرد. استفاده از محصولات هیلتی، امنیت و اطمینان بالایی دارد. تاکنون هزاران نفر از مهندسان و فعالان ساختمان سازی از محصولات هیلتی استفاده کرده اند و از عملکرد خوب این برند راضی بوده اند.

شرکت هیلتی، محصولاتی چون چکش برقی، چکش تخریب، دریل، بتن کن، پیکور و... را تولید می کند. در زیر با خصوصیات و کاربردهای این محصولات آشنا خواهید شد:

 

اجاره بتن کن هیلتی:

بتن کن تولید شده توسط کمپانی هیلتی برای تخریب کاشی و سرامیک دیوار، تخریب گچ و خاک، کندن چاه و دیگر کارهای سبک استفاده می شود. از طریق همین وب سایت می توانید برای اجاره بتن کن 7 کیلویی هیلتی اقدام فرمایید.

 

اجاره پیکور هیلتی:

پیکور هیلتی برای تخریب بتن های حجیم با مقاومتهای بالا کاربرد دارد. چکش برقی برای تخریب آسفالت، تیرچه، سقف دال بتونی، سقف کامپوزیت و کف سازی مسلح و غیر مسلح استفاده می شود. برای اجاره پیکور 30 کیلویی، همین حالا اقدام کنید.

 

اجاره دریل هیلتی:

دریل هیلتی، یک وسیله برقی است که برای سوراخ کاری سازه های بتنی از آن استفاده می شود. از دریل هیلتی می توان برای سوراخ کردن حجم های مختلفی از بتنها استفاده کرد.

 

اجاره تفنگ هیلتی:

تفنگ هیلتی، ابزاری است که میخ را با ضربه ای ناگهانی از طریق چاشنی  صفحه آهنی و بتن را سوراخ می کند و باعث فیکس شدن اتصالات آهنی به بتن میشود  کاربرد آن برای نصب وال پست و  انواع  سقف کاذب و اتصلات سبک بار استفاده می شود.

 

ااره تفنگی هیلتی

 

به دنبال اجاره هیلتی هستید!؟  با ما تماس بگیرید

اجاره هیلتی
اجاره هیلتی 7 کیلویی
اجاره هیلتی 11 کیلویی
اجاره هیلتی 15 کیلویی
اجاره هیلتی 30 کیلویی

 

 

اجاره پیکور

پیکور، چکشی بزرگ است که برای خرد کردن صخره ها و سنگهای بزرگ، تخریب سازه های بتنی و انجام عملیات تخریبی از آن استفاده می شود. در اثر ضربات متوالی پیکور، سنگ یا بتن ترک می خورد و شکاف بر می دارد. پیکور برقی، پیکور بادی و پیکور مکانیکی یا هیدورلیک از جمله انواع مدلهای پیکورها هستند.

یکی دیگر از کارهایی که از طریق همین سایت می توانید انجام دهید، اجاره پیکور است. کارفرمایان و پیمانکاران گرامی می توانند با شماره تلفن های گروه وریاماتاک تماس بگیرند و پیکور موردنظر خود را اجاره کنند.

 

اجاره یکور

 

برای مشاوره رایگان در زمینه اجاره هیلتی و پیکور  با ما تماس بگیرید 

اجاره هیلتی

 

 

تعداد بازدید : 8839 نفر

امتیاز بدهید:

ارسال نظر

نظرات دیگران