برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید
اجاره شیارزن

اجاره انواع شیارزن در تهران

 

اجاره شیارزن در تهران

جهت اجاره شیارزن با ما تماس بگیرید

شیارزن تماس

کرایه شیارزن تک تیغ و دو تیغ در تمام نقاط تهران

 

شیارزن

همانطور که از اسم آن پیداست شیارزن ابزاری است مخصوص جهت ایجاد شیار و برش‌های قوی در کف و دیوار. در واقع  بسیاری از عملیات تأسیساتی و انواع برق‌کاری ساختمانی را با استفاده از شیارزن انجام می‌دهند. شیارزن‌ها معمولاً از یک صفحه‌ی گرانیتی، گیربکس، کلیدی برای از بین بردن غبار ناشی از برش، بلبرینگ و … تشکیل شده‌اند.

 

انواع شیارزن:

شیارزن‌ها در دو نوع تک تیغ و دو تیغ در بازار موجود بوده و هر کدام با توجه به مشخصات مورد نظر متفاوت هستند. قدرت موتور و سرعت چرخش تیغه (سرعت برش) در شیارزن، تعیین کننده‌ی کاربرد این ابزار است. معمولا قدرت این ابزار را بر اساس وات بر روی دستگاه می نویسند.

 

جهت اجاره شیارزن با ما تماس بگیرید

شیارزن تماس

کرایه شیارزن تک تیغ و دو تیغ در تمام نقاط تهران


شیارزن تک تیغ:

شیار زن تک تیغ

شیارزن تک تیغ از شیارزن های پرکاربرد است که همانند نامش تنها از یک تیغه بر روی خود برخوردار است. قدرت عموم شیارزن های تک تیغ 1300 وات می باشد.

 

جهت اجاره شیارزن تک تیغ با ما تماس بگیرید

شیار زن تک تیغ

 

شیارزن دو تیغ:

شیارزن دو تیغ

مکانیسم شیارزن‌های دو تیغ بدین گونه است که قابلیت تنظیم اندازه و عمق برش را داراست بنابراین شما می‌توانید برش را در اندازه و ابعاد دلخواه تنظیم کنید. نوع 2 تیغ دارای دو مدل است که مدل 1600 وات برای دیوار و مدل 2000 وات مخصوص کف می باشد.

 

جهت اجاره شیارزن دو تیغ با ما تماس بگیرید

شیار زن دو تیغ

 


قبل از به وجود آمدن شیارزن‌ها، کار گذاشتن لوله و کابل های برق درون ساختمان همواره کاری دشوار بود. اما امروزه این کار به راحتی و با سرعت هر چه بیشتر انجام شده و تمامی لوله کشی‌ها و کابل‌های برق به صورت مخفی در زیر کار قرار دارند.

شیارزن‌ها با توجه به نیاز کاربر، مشخصه و قیمت‌های متفاوتی دارند. این ابزار در حین پروسه‌ی برش، گرد و غبار حاصل از برش را بیرون داده و بعضی دیگر از آن‌ها قابلیت اتصال به انواع مکنده برای خروج تمامی اضافات حاصل از برش را دارند. 

 

 

بیشتر بخوانید:

- اجاره تفنگ میخکوب

- اجاره دستگاه جوش

- اجاره فرز و مینی فرز

- اجاره دریل بتن کن

- اجاره دستگاه دریل همزن

- اجاره هیلتی

 

#اجاره_شیارزن

#اجاره_شیارزن_تهران

تعداد بازدید : 1949 نفر

امتیاز بدهید:

ارسال نظر

نظرات دیگران

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نظر را شما ثبت نمائید.