برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید


اجاره دریل همزن (میکسر)

دریل همزن یا میکسر یک ابزار قدرتمند است که برای مخلوط کردن مواد مختلف در صنایع مختلف استفاده می‌شود. دریل همزن یا دریل میکسر ابزاریست برقی جهت سهولت در اجرای عملیات مخلوط کردن ملات و یا رنگ که بدنه ی آن شبیه به دریل می باشد، ولی به جای مته یک پروانه به آن متصل میگردد. در صنعت ساختمانی، دریل همزن به طور گسترده برای مخلوط کردن ملات، سیمان، گچ و سایر مواد ساختمانی استفاده می‌شود. همچنین، در صنعت رنگ و رزین، نقاشان از دریل همزن برای اختلاط رنگها و رزین‌ها استفاده می‌کنند.

 

 

اجاره دریل همزن (میکسر) با بهترین قیمت

اجاره دریل همزن در تهران

جهت اجاره دریل همزن دکمه ی زیر را کلیک نمایید

اجاره سنباده لرزان

 

این ابزار در ابعاد و اشکال متنوعی ساخته می شوند و هر یک از آن ها را می توان برای ترکیب یا مخلوط کردن مواد و متریال خاصی مورد استفاده قرار داد. 

 

دریل همزن

نمونه دریل همزن تک محوره

 

دریل های همزن در کارگاه های ساختمانی و صنعتی یافت می شوند، به وسیله ی آن می توان سیمان، بتن، ملات، دوغاب و … را به راحتی مخلوط نمود. همچنین می توان به کمک این دستگاه، مواد خمیری شکل را نیز به راحتی با یکدیگر مخلوط کرد.

نقاشان ساختمانی نیز از دستگاه های دریل همزن و یا دریل میکسر جهت تهیه رنگ های متفاوت از مخلوط کردن تعدادی رنگ استفاده می کنند. در زمان گذشته ترکیب رنگ ها برای به دست آوردن یک رنگ یکدست و یکنواخت، کاری دشوار بود اما امروزه با ساخت دریل همزن، مخلوط کردن و یکنواخت سازی رنگ ها در کمترین زمان و با سهولت انجام می شود.

 

همزن برقی

نمونه دریل همزن دو محوره (دو لول)

 

با اجاره دریل همزن می توانید از نظر زمان و بودجه صرفه جویی نمایید چون گروه وریاماتاک دستگاه های دریل همزن را با قیمتی بسیار مناسب در اختیار شما پیمانکاران عزیز قرار می دهد همچنین دیگر لازم نیست زمان زیادی را صرف تحقیق و خرید همزن برقی نمایید چون میتوانید با تماس و دریافت مشاوره رایگان از متخصصان وریاماتاک و اجاره دریل همزن، دریل همزن مناسب با کاری که میخواهیم انجام دهید دریافت کنید.

 

اجاره میکسر با بهترین قیمت

اجاره دریل همزن در تهران

جهت اجاره دریل همزن دکمه ی زیر را کلیک نمایید

اجاره سنباده لرزان

 

استفاده از دریل همزن در کارهای ساختمانی دارای مزایای زیادی است که شامل موارد زیر می‌شود:

1. توسعه سریع کار: دریل همزن باعث تسریع فرآیند مخلوط کردن مواد ساختمانی می‌شود، این به معنی کاهش زمان مورد نیاز برای تهیه ملات، سیمان و ... و در نتیجه توسعه سریع‌تر کار است.

2. افزایش دقت: استفاده از دریل همزن به جای مخلوط کردن دستی، دقت در تهیه مخلوط‌های مورد نیاز را افزایش می‌دهد که می‌تواند به کیفیت نهایی کارها کمک کند.

3. کاهش فشار کاری: استفاده از دریل همزن برای مخلوط کردن مواد ساختمانی، مانند ملات و سیمان، باعث کاهش فشار کاری بر روی افراد می‌شود و امکان انجام کارهای سنگین‌تر را فراهم می‌کند.

4. کاهش هزینه‌ها: استفاده از دریل همزن به جای روش‌های سنتی مخلوط کردن مواد، هزینه‌های کاری و زمانی را کاهش می‌دهد که در نهایت به کاهش هزینه‌های پروژه و افزایش سود منجر می‌شود.

به طور کلی، استفاده از دریل همزن در کارهای ساختمانی باعث افزایش کیفیت، سرعت و بهره‌وری در فرآیند ساخت می‌شود و مزایای زیادی را برای صاحبان کسب و کار و کارگران فراهم می‌کند.

 

 

ویژگی هایی که جهت اجاره دریل همزن باید به آن توجه کنید:

 • قدرت موتور دریل همزن
 • تنظیمات سرعت دریل همزن
 • کنترل سرعت متغیر دریل همزن
 • سری یا پره های دریل همزن
 • نوع دستگیره دریل همزن
 • سیستم چپ گرد و راست گرد دریل همزن
 • قیمت انواع دریل همزن

البته با توجه به نوع عملیات مد نظرتان بعضی از موارد در اولویت قرار دارند و بعضی دیگر از ویژگی ها اهمیت چندانی ندارند.

 

دریل همزن

 

اجاره همزن و میکسر با بهترین قیمت

اجاره دریل همزن در تهران

جهت اجاره دریل همزن دکمه ی زیر را کلیک نمایید

اجاره سنباده لرزان

 

اجاره دریل همزن از گروه ساختمانی وریاماتاک:

1. دسترسی آسان: با اجاره دریل همزن از ما، این ابزار اساسی به راحتی میتواند در اختیار مشتریان گرامی قرار بگیرد بدون اینکه نیاز به خرید و نگهداری دائمی آن را داشته باشند.

2. هزینه کمتر: اجاره دریل همزن به مشتریان این امکان را می‌دهد که بدون هزینه بالایی به این ابزار قدرتمند دسترسی پیدا کنند. شما پیمانکاران عزیر نیازی به خرید این ابزار ندارید و تنها هزینه اجاره را پرداخت می‌کنید.

3. نگهداری و تعمیرات: با اجاره دریل همزن، مشتریان نیازی به نگهداری و تعمیرات آن را ندارند. تعمیرات موتوری دستگاه بر عهده شرکت وریاماتاک است مگر اینکه بدنه‌ی دستگاه بر اثر برخورد نامناسب کارگران با آن، دچار شکستگی گردد.

4. متنوع بودن مدل‌ها و قدرت انتخاب دستگاه: شرکت شما می‌تواند انواع مختلفی از دریل همزن‌ها را از ما تهیه کند، از جمله دریل همزن‌های تک محوره و دو محوره.

 

با توجه به مزایای اجاره دریل همزن از گروه پیمانکاری وریاماتاک، مشتریان به راحتی می‌توانند به این ابزار حیاتی دسترسی داشته باشند و هزینه‌های خرید و نگهداری را کاهش دهند.

 

 

 

بیشتر بخوانید:

- اجاره دستگاه جوش و اینورتر

- اجاره شیارزن

- اجاره فرز و مینی فرز

- اجاره دریل بتن کن

- اجاره تفنگ میخکوب

- اجاره هیلتی

 

 

#اجاره_دریل_همزن

اشتراک گذاری:
تعداد بازدید : 6556 نفر

امتیاز بدهید:

سوالات متداول :

 • انواع دریل همزن کدام است؟

  دریل های همزن به طور کلی به دو دسته ی دریل همزن تک محوره و دریل همزن دو محوره یا دریل همزن دو لول دسته بندی می شوند.

 • کربرد دریل همزن چیست؟

  دریل های همزن در کارگاه های ساختمانی و صنعتی یافت می شوند، به وسیله ی آن می توان سیمان، بتن، ملات، دوغاب و … را به راحتی مخلوط نمود. همچنین می توان به کمک این دستگاه، مواد خمیری شکل را نیز به راحتی با یکدیگر مخلوط کرد. نقاشان ساختمانی نیز از دستگاه های دریل همزن و یا دریل میکسر جهت تهیه رنگ های متفاوت از مخلوط کردن تعدادی رنگ استفاده می کنند.

ارسال نظر

نظرات دیگران

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نظر را شما ثبت نمائید.