برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید


اجاره دستگاه جوش و اینورتر

 

اجاره دستگاه جوش و اینورتر

کرایه دستگاه جوش و اینورتر روزانه و ماهانه

ارسال به تمام نقاط تهران 

جهت اجاره دستگاه جوش با ما تماس بگیرید

اجاره سنباده لرزان

 

 

اجاره دستگاه جوش 200 آمپر:

اینورتر 200 آمپر

دستگاه جوش 200 آمپر مخصوص جوشکاری های سبک مانند جوش کاری قوطی، نبشی و .... قابل استفاده از الکترود 2 الی 3 

 

اجاره دستگاه جوش 200 آمپر در تهران

ارسال به تمام نقاط تهران 

جهت اجاره دستگاه جوش با ما تماس بگیرید

اجاره سنباده لرزان

 

 

اجاره دستگاه جوش 400 آمپر:

دستگاه جوش 400 آمپر

دستگاه جوش 400 آمپر جهت انجام هر نوع جوشکاری اعم از تیرآهن و جوش ورق، مناسب است. قابل استفاده انواع الکترود از سایز 2 الی سایز 5

 

اجاره دستگاه جوش 400 آمپر در تهران

ارسال به تمام نقاط تهران 

جهت اجاره دستگاه جوش با ما تماس بگیرید

اجاره سنباده لرزان

 

 

 

دستگاه جوش اینورتر چیست:

در ابتدا می بایست به معرفی انواع دستگاه های جوش تولید شده پرداخت تا با نحوه ی عملکرد هریک آشنا شد. 

پس از دستگاه های جوشکاری قدیمی، دستگاه جوشکاری مولد در بازار عرضه شد که مکانیزم عملکرد آن استفاده از مولدهایی به نام دینام در جوشکاری بود. این نمونه از دستگاه های جوش به نسبت نمونه های قبلی از کیفیت و کارایی جوش بالاتری برخوردار بودند اما گرانی بیش از حد تعمیر این وسیله باعث گردید پس از مدتی توسط افرادی که از آن در صنعت و کارگاه های تولیدی استفاده می کردند، کنار گذاشته شود.

دستگاه جوشکاری رکتی فایر :
این مدل از دستگاه جوش پس از دستگاه جوشکاری مولد به بازار عرضه شد، که هم چنان امروزه نیز در برخی از کارگاه های تولیدی مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه جوشکاری رکتی فایر با جریان برق سه فاز کار می کند، از جمله ویژگی های این دستگاه کیفیت بالای جوشکاری و قابلیت جوشکاری کردن با انواع الکترود ها است. دستگاه جوش رکتیفایر بر روی منبع تغذیه AC کار می کند و قادر به ارائه فرکانس بالا AC و همچنین جریان جوشکاری DC است. این دستگاه ها دارای سه بخش اصلی ترانسفورماتور، راکتور هسته متحرک و سلول یکسو کننده برای تغییر AC به DC می باشند.

می توان گفت با توجه به الزامات پروژه خروجی دستگاه جوش از نوع AC یا DC خواهد بود. دستگاه هایی که قابلیت ارائه خروجی DC دارند حاوی ترانسفورماتور گام پایین همراه با رکتیفایرهای کنترل شده یا ترانسفورماتور با ماژول های دیود می باشند. این نوع ماشین ها خروجی DC خواهند داشت بنابراین مصرف برق آن بیشتر است زیرا تلفات برق در ترانسفورماتور بیشتر است.

دستگاه جوش اینورتر :
این نوع از دستگاه های جوش، از جدید ترین سری ابزار های جوشکاری شناخته می شوند که به راحتی قابل استفاده هستند. این دستگاه ها با دو جریان برق متناوب و مستقیم کار کرده و در عین حال قدرت بالایی در جوشکاری دارند .

برای کاهش تلفات انرژی در دستگاه هایی مانند دستگاه جوش رکتی فایر، دستگاه جوش اینورتر تولید گردید که فرکانس بیشتری را به ترانسفورماتور اصلی توسط یک ماژول اینورتر می دهد. این ماژول حاوی یکسو کننده اولیه است که انرژی AC را به DC تبدیل می کند سپس جریان DC با فرکانس بالا به AC معکوس می شود. این انرژی به ترانسفورماتور گام پایین وارد می شود. این ترانسفورماتور ها دارای ولتاژ پایین و جریان بالا هستند. از آنجایی که  تلفات انرژی کمتر است اندازه و وزن ترانسفورماتور حدود 15 تا 30 درصد ماشین های یکسو کننده معمولی (رکتیفایرها) خواهد بود. این ابزار ها به دلیل ویژگی های مثبت بالایی که دارند بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

به طور کلی رکتی فایر رگلاتور جریان را از جریان متناوب (AC) به جریان مستقیم (DC ) تغییر می‌دهد، در حالی که اینورتر DC را به AC تبدیل می‌کند.

 

 

بیشتر بخوانید:

- اجاره تفنگ میخکوب

- اجاره شیارزن

- اجاره فرز و مینی فرز

- اجاره دریل بتن کن

- اجاره دستگاه دریل همزن

- اجاره هیلتی

 

 

#اجاره_میخکوب

#اجاره دستگاه جوش تهران

#اجاره_تفنگ_میخکوب

تعداد بازدید : 5221 نفر

امتیاز بدهید:

سوالات متداول :

  • تفاوت دستگاه جوش 200 آمپر و 400 آمپر:

    دستگاه جوش 200 آمپر مخصوص جوشکاری های سبک مانند جوش کاری قوطی، نبشی و .... قابل استفاده از الکترود 2 الی 3 می باشد ولی دستگاه جوش 400 آمپر جهت انجام هر نوع جوشکاری اعم از تیرآهن و جوش ورق، مناسب و قابل استفاده از انواع الکترود از سایز 2 الی سایز 5 است.

  • دستگاه جوش اینورتر چیست؟

    دستگاه جوش اینورتر از جدید ترین سری ابزار های جوشکاری شناخته می شوند که به راحتی قابل استفاده هستند. این دستگاه ها با دو جریان برق متناوب و مستقیم کار کرده و در عین حال قدرت بالایی در جوشکاری دارند. برای کاهش تلفات انرژی در دستگاه هایی مانند دستگاه جوش رکتی فایر، دستگاه جوش اینورتر تولید گردید که فرکانس بیشتری را به ترانسفورماتور اصلی توسط یک ماژول اینورتر می دهد. این ماژول حاوی یکسو کننده اولیه است که انرژی AC را به DC تبدیل می کند سپس جریان DC با فرکانس بالا به AC معکوس می شود.

ارسال نظر

نظرات دیگران

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نظر را شما ثبت نمائید.