برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید


اجاره دریل بتن کن

 

اجاره دریل بتن کن

جهت اجاره دریل بتن کن چهار شیار و پنج شیار با ما تماس بگیرید

کرایه دریل بتن کن به صورت روزانه در تهران

اجاره بتن کن

 

دریل بتن کن ابزاریست برقی دو کاره که جهت سوراخکاری در بتن، سنگ و آجر و همچنین برای تخریب های خیلی سبک مورد استفاده قرار میگیرد. بنابراین دریل های بتن کن علاوه بر خاصیت چرخشی برای حفاری نیز دارای قابلیت تخریب می باشند بدین ترتیب که با داشتن سیستم مته و قلم گیر پیشرفته می‌ توان همانند چکش تخریب از آنها استفاده نمود. 

 

کاربرد اصلی دریل بتن کن چیست؟

این ابزار در ظرفیت های گوناگون و برای سوراخکاری یا کنده کاری روی بتن و دیوار کاربرد دارد و برای تخریب های سبک نیز مناسب است.

دریل بتن کن به منظور سوراخ کردن و کندن دیوار، مورد استفاده قرار می‌گیرد و در اموری مانند نصب و تاسیسات بیشترین کارایی را دارد.

 

دریل بتن کن

 

تفاوت دریل بتن کن و چکش تخریب:

این ابزار با نوع کارکرد و سبک خاص خود، شباهت بسیار زیادی به چکش تخریب دارد. اما چکش های تخریب فقط می توانند کار تخریب را انجام دهند ولی دریل های بتن کن با نوع عملکرد ترکیبی، علاوه بر خاصیت تخریب حالت چرخشی را نیز دارا هستند که مانند دریل عمل می‌کنند همچنین به منظور ضربه زدن مجهز به پیستون می باشند که قدرت آنها را در تخریب افزایش می دهد.

بتن‌کن‌ها در ظرفیت‌های گوناگون برای سوراخکاری و کنده‌کاری بتن و دیوار کاربرد دارند و جهت امور نصب و تاسیسات مورد استفاده قرار می‌گیرند، ولی دستگاه‌های چکش تخریب صرفا برای تخریب اجسام سخت از قبیل سنگ‌های سخت و آسفالت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

 

کرایه بتن کن

اجاره انواع بتن کن

کرایه بتن کن

09125772622

 

انواع دریل بتن کن:

این ابزار به 2 دسته ی دریل های بتن کن چهار شیار و پنج شیار تقسیم بندی می‌شوند.

 

تفاوت دریل بتن کن چهار شیار و پنج شیار:

می توان از دریل بتن کن چهار شیار تا مته 28، 30 و از دریل بتن کن پنج شیار تا مته ی 52 نیز استفاده نمود. البته باید در نظر داشت با توجه به وزن و قدرت هر یک از دریل های بتن کن توان استفاده از مته ها نیز متفاوت خواهد بود. پیشنهاد میگردد برای سوراخ های قطر 20 به بالا از دریل بتن کن 5 شیار استفاده نمایید. 

 

دریل بتن کن

 

کرایه دریل بتن کن

4 شیار و 5 شیار در تهران

با ما تماس بگیرید

کرایه دریل

 

 

کرایه بتن کن

 

دریل بتن کن 5 شیار:

دریل بتن کن پنج شیار دارای مته گیر و تجهیز شده به سیستم SDS MAX می‌باشد که دارای قدرت فراوانی است که این سیستم مکمل سیستم اتصال چهارشیار SDS Plus می‌باشد.

دستگاه های بتن‌کن پنج شیار توانایی وارد کردن ضربه‌های بسیار قوی و قدرتمندی را در حین تخریب و حفاری دارند و اغلب آنها دارای سیستم میرایی لرزش AVS هستند که این سازوکار باعث دفع لرزش می‌شود. سیستم ابزارگیر این دستگاه عموماً، شش گوش (HEX) می‌باشد.

 

گروه پیمانکاری وریاماتاک

انواع ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته از جمله کمپرسورهای برقی و بادی، هیلتی، 

چکش برقی و بادی و پیکور را با اپراتور و یا بدون اپراتور به صورت اجاره

ماهیانه و یا روزانه

در اختیار کارفرمایان و پیمانکاران عزیز قرار می دهد

 

"اجاره هیلتی در تهران"

 

کرایه هیلتی

 

 

بیشتر بخوانید:

- اجاره تفنگ میخکوب

- اجاره دستگاه جوش

- اجاره فرز و مینی فرز

- اجاره شیارزن

- اجاره دریل همزن

- اجاره هیلتی

تعداد بازدید : 2929 نفر

امتیاز بدهید:

ارسال نظر

نظرات دیگران