برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید
اجاره هیلتی

اجاره هیلتی با بهترین قیمت و پیک رایگان در سراسر تهران

 

 

جهت اجاره هیلتی تماس بگیرید

اجاره هیلتی

ارسال و اجاره هیلتی و تجهیزات تخریب مورد نیاز شما به سراسر نقاط پایتخت در اسرع وقت

اجاره هیلتی

ارسال و اجاره هیلتی در تهران حتی در ایام تعطیل
در صورت نیاز نیروی کار ارسال می شود

 

 

اجاره هیلتی در انواع مختلف:

- اجاره هیلتی 7 کیلویی:

هیلتی 7 کیلویی

مناسب جهت تخریب های سبک و ظریف، این چکش برقی در رده چکش های برقی کوچک قرار میگیرد و قابل استفاده برای تخریب کاشی سرامیک دیوار ، تخریب یا مضرس کردن گچ و خاک یا ملات دیوار، کندن چاه و کلیه کارهای سبک می باشد.

برای اجاره هیلتی 7 کیلویی تماس بگیرید

اجاره هیلتی 7 کیلویی

 

- اجاره هیلتی 11 کیلویی:

اجاره هیلتی 11 کیلویی

چکش برقی ۱۱ کیلویی نسبت به چکش برقی ۱۶ کیلویی ضعیف تر میباشد ولی به علت سبکتر بودن قابلیت و کارایی بیشتری دارد. با اجاره هیلتی 11 کیلوگرمی می‌توان دیوار های آجری، بلوکی، سفالی و بلوک هبلکس، را به راحتی تخریب نمود. همچنین برای تخریب سنگ نما، شیار زنی روی دیوار جهت عبور لوله و تاسیسات، حفر چاه خاکی و تخریب بتن های غیر مسلح و سبک مورد استفاده می باشد.

برای اجاره هیلتی 11 کیلویی تماس بگیرید

اجاره هیلتی 7 کیلویی

 

- اجاره هیلتی ۱۶ کیلویی:

اجاره هیلتی 16 کیلویی

این چکش برقی مناسب برای انواع تخریب نیمه سنگین و سنگین از قبیل تخریب دیوار آجری، دیوار بتنی، تخریب کفسازی سنگ و سرامیک واحدهای آپارتمانی، تخریب انواع سقف جهت بازشو و داکت و به طور کلی می توان گفت تقریبا مناسب برای همه نوع تخریب بجز تخریب های خیلی سبک و ظریف می باشد.

برای اجاره هیلتی 16 کیلویی تماس بگیرید

اجاره هیلتی 7 کیلویی

 

- اجاره هیلتی ۳۰ کیلویی

اجاره هیلتی 30 کیلویی

چکش برقی 30 کیلوگرمی مناسب برای تخریب بتن های حجیم با مقاومت بالا مانند فنداسیون، تخریب آسفالت، تخریب سقف تیرچه، سقف متال دک یا عرشه فلزی، سقف دال بتنی، سقف کامپوزیت، کفسازی مسلح و غیر مسلح است. 
چکش برقی ۳۰ کیلویی از لحاظ قدرت قابل رقابت با پیکور بادی است، که با توجه به مزیتهای دیگری مانند حمل و نقل آسان و قیمت ارزانتر، در اولویت اول کارفرمایان و پیمانکاران ساختمانی قرار میگیرد. 

برای اجاره هیلتی 30 کیلویی تماس بگیرید

اجاره هیلتی 7 کیلویی

 

هیلتی چیست؟

هیلتی یا همان چکش تخریب Demolition Hammer یکی از بزرگترین ابزار های برقی، شارژی و بنزینی جهت تخریب بتن به حساب می آید، با اجاره هیلتی میتوان سطوح مختلفی مانند ستون های بتنی، دیوار و کف های بتنی را تخریب نمود. شرکت هیلتی اولین و معتبرترین سازنده چکش های برقی قدرتمند در دنیا می باشد که در میان مردم استفاده از واژه هیلتی برای تمام پیکور یا چکش های برقی مرسوم است و بیشتر پیکور برقی را بعنوان هیلتی می شناسند.

 با توجه به این موضوع که بتن مسلح در در اکثر سازه های عمرانی نقش پررنگی دارد تخریب بتن مسلح نیز می تواند مشکلاتی را به همراه داشته باشد، مانند تراکم آرماتور مدفون در بتن که نیازمند روش های تخریب مختص به خود است.

تخریب بتن با هیلتی

تخریب بتن با استفاده از هیلتی:

روش های متفاوتی جهت تخریب سازه های بتنی وجود دارد که هر کدام با توجه به شرایط سازه، حجم تخریب، نوع سازه و علت تخریب می توانند مورد استفاده قرار گیرند. برای تخریب بتن باید از ابزارآلات قدرتمندی استفاده کرد که با صرف کمترین انرژی و همچنین راحت‌ترین شکل ممکن در انجام این کار ما را یاری کنند. یکی از بهترین روش های تخریب بتن، روش مکانیکی یعنی استفاده از هیلتی است که میتوان با اجاره هیلتی به این مهم دست یافت.

در روش مکانیکی، تخریب مبتنی بر اعمال نیرو و ضربه می باشد که با توجه به شرایط و ابعاد سازه بتنی می توان از آن استفاده نمود. از مزایای این سیستم ها می توان به هزینه نسبتاً پایین، سرعت کار قابل قبول و در دسترس بودن آن اشاره نمود.

این ابزار به دلیل ویژگی های مناسبی که دارد در امر ساخت و ساز بسیار پر اهمیت هستند. هیلتی یا همان چکش تخریب‌ در وزن‌های مختلفی در بازار عرضه می‌شود، هرچه تخریب سنگین تر باشد چکش‌هایی را مورد استفاده قرار می دهند که دارای وزن و قدرت بالاتری هستند. شما میتوانید با اجاره نمودن هیلتی به عملیات تخریب مد نظر خود بپردازید.

هیلتی یا چکش برقی، ابزار قدرتمندی است که در کارهای ساختمانی برای تخریب انواع بتن غیر مسلح و بتن مسلح، تخریب آجر، سنگ و کاشی، ملات و تخریب خاک، تخریب دژ و سنگ از آن استفاده می شود. همچنین در سایز های مختلف بر اساس وزن دسته بندی می گردند و از ۶ تا ۳۲ کیلویی موجود هستند.

 

اجاره هیلتی

در ایران اسم هیلتی با دستگاه تخریب بتن عجین گردیده است و حتی گهگاهی اسم ابزارآلات تخریب بتن برند های دیگر نیز به اشتباه هیلتی نامیده می شود.

گروه پیمانکاری وریاماتاک انواع ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته از جمله چکش برقی، هیلتی، کمپرسور برقی، چکش برقی دی والت، چکش برقی ماکیتا، بوش، آ ا گ به صورت اجاره ماهیانه و یا روزانه در اختیار کارفرمایان و پیمانکاران عزیز میگذارد.

اجاره هیلتی

در صورت نیاز نیروی کار ارسال می شود

تحویل در محل شما در تمام نقاط تهران

برای کرایه چکش تخریب هیلتی همین حالا اقدام کنید.

اجاره هیلتی

 

انواع هیلتی یا چکش تخریب:

چکش های تخریب به دو دسته کلی چکش تخریب نیمه سبک و چکش تخریب نیمه سنگین تقسیم بندی میشوند.

از چکش تخریب هیلتی، می توان برای انواع تخریبهای سنگین و نیمه سنگین استفاده کرد. با اجاره هیلتی می توان برای تخریب دیوار آجری، دیوار بتنی، تخریب کف سازی سنگ و سرامیک واحدهای آپارتمانی و تخریب سقف جهت اجرای بازشو اقدام نمود.

با عمود کردن این ابزار به محل مورد نظر و اعمال نیروی بسیار زیاد، تخریب اساسی بر روی آن نقطه انجام می گیرد. تخریب توسط ضربات وارده از سوی چکش تخریب صورت می گیرد و واحد سنجش قدرت چکش های تخریب بر مبنای تعداد ضربات وارده به محل مورد نظر در دقیقه محاسبه می شود و دسته بندی آن بر اساس وزن انجام می پذیرد.

اجاره هیلتی

 

اجاره هیلتی در تهران:

چکش تخریب جهت اجاره در وزن های مختلفی وجود دارند.

 • اجاره هیلتی از ۵ تا ۷ کیلوگرم
 • اجاره هیلتی از ۷ تا ۱۰ کیلوگرم
 • اجاره هیلتی از ۱۰ تا ۱۶ کیلوگرم
 • اجاره هیلتی از 18 تا 32 کیلوگرم

 

گروه پیمانکاری وریاماتاک انواع چکش برقی 7، 11، 16 و 30 کیلوگرمی را به صورت اجاره ماهیانه و یا روزانه در اختیار کارفرمایان و پیمانکاران عزیز قرار می دهد.

به دنبال اجاره هیلتی هستید!؟  با ما تماس بگیرید

اجاره هیلتی تماس

انواع هیلتی اجاره ای

 

اجاره هیلتی با توجه به محصولات مختلف کمپانی:

به کمک محصولات مختلف کمپانی هیلتی می توان سازه های بتنی عظیم را بدون انفجار تخریب کرد. استفاده از محصولات هیلتی، امنیت و اطمینان بالایی دارد. تاکنون هزاران نفر از مهندسان و فعالان ساختمان سازی از محصولات هیلتی استفاده کرده اند و از عملکرد خوب این برند راضی بوده اند. شما میتوانید با اجاره نمودن محصولات هیلتی از گروه پیمانکاری وریاماتاک به اهداف سازه ای خود دست یابید.

 

شرکت هیلتی، محصولاتی چون چکش برقی، چکش تخریب، دریل، بتن کن، پیکور و... را تولید می کند. در زیر با خصوصیات و کاربردهای این محصولات آشنا خواهید شد:

- اجاره هیلتی (بتن کن):

بتن کن تولید شده توسط کمپانی هیلتی برای تخریب کاشی و سرامیک دیوار، تخریب گچ و خاک، کندن چاه و دیگر کارهای سبک استفاده می شود. از طریق همین وب سایت می توانید برای اجاره بتن کن 7 کیلویی هیلتی اقدام فرمایید.

 

- اجاره هیلتی (بتن کن):

پیکور هیلتی برای تخریب بتن های حجیم با مقاومتهای بالا کاربرد دارد. چکش برقی برای تخریب آسفالت، تیرچه، سقف دال بتونی، سقف کامپوزیت و کف سازی مسلح و غیر مسلح استفاده می شود. برای اجاره پیکور 30 کیلویی، همین حالا اقدام کنید.

 

- اجاره هیلتی (دریل):

دریل هیلتی، یک وسیله برقی است که برای سوراخ کاری سازه های بتنی از آن استفاده می شود. از دریل هیلتی می توان برای سوراخ کردن حجم های مختلفی از بتنها استفاده کرد.

 

- اجاره هیلتی (تفنگ):

تفنگ هیلتی، ابزاری است که میخ را با ضربه ای ناگهانی از طریق چاشنی  صفحه آهنی و بتن را سوراخ می کند و باعث فیکس شدن اتصالات آهنی به بتن میشود  کاربرد آن برای نصب وال پست و  انواع  سقف کاذب و اتصلات سبک بار استفاده می شود.

ااره تفنگی هیلتی

به دنبال اجاره هیلتی هستید!؟  با ما تماس بگیرید

اجاره هیلتی

 

اجاره پیکور

پیکور، چکشی بزرگ است که برای خرد کردن صخره ها و سنگهای بزرگ، تخریب سازه های بتنی و انجام عملیات تخریبی از آن استفاده می شود. در اثر ضربات متوالی پیکور، سنگ یا بتن ترک می خورد و شکاف بر می دارد. پیکور برقی، پیکور بادی و پیکور مکانیکی یا هیدورلیک از جمله انواع مدلهای پیکورها هستند.

یکی دیگر از کارهایی که از طریق همین سایت می توانید انجام دهید، اجاره پیکور است. کارفرمایان و پیمانکاران گرامی می توانند با شماره تلفن های گروه وریاماتاک تماس بگیرند و پیکور موردنظر خود را اجاره کنند.

اجاره یکور

برای مشاوره رایگان در زمینه اجاره هیلتی و پیکور  با ما تماس بگیرید 

اجاره هیلتی

 

 

#اجاره هیلتی در تمام نقاط تهران

#اجاره هیلتی در غرب تهران

#اجاره هیلتی در شمال تهران

#اجاره هیلتی در شرق تهران

#اجاره چکش تخریب در تهران

 

تعداد بازدید : 10643 نفر

امتیاز بدهید:

سوالات متداول :

 • انواع هیلتی های 7، 10، 16 و 32 کیلوگرمی چه کاربردی دارند؟

  نوع کاربری هیلتی ها و چکش های برقی بر اساس وزن آنها دسته بندی میشوند که عبارتند از: ۵ – ۷ کیلوگرم / ۷ – ۱۰ کیلوگرم / ۱۰ – ۱۶ کیلوگرم / 18 – 32 کیلوگرم. هیلتی های 7 کیلوگرمی برای تخریب های سبک و ظریف مناسب هستند، این چکش برقی در رده چکش های برقی کوچک قرار میگیرد. چکش برقی 10 کیلوگرم برقی مناسب برای تخریب دیوار های آجری، بلوکی، سفالی و بلوک هبلکس، تخریب سنگ نما، شیار زنی روی دیوار جهت عبور لوله و تاسیسات، حفر چاه خاکی و تخریب بتن های غیر مسلح و سبک می باشد. چکش برقی 16 کیلوگرم مناسب برای انواع تخریب نیمه سنگین و سنگین از قبیل تخریب دیوار آجری، دیوار بتنی، تخریب کفسازی سنگ و سرامیک واحدهای آپارتمانی، تخریب انواع سقف جهت بازشو و داکت و به طور کلی می توان گفت تقریبا مناسب برای همه نوع تخریب بجز تخریب های خیلی سبک و ظریف می باشد. چکش برقی 32 کیلوگرمی مناسب برای تخریب بتن های حجیم با مقاومت بالا مانند فنداسیون، تخریب آسفالت، تخریب سقف تیرچه، سقف متال دک یا عرشه فلزی، سقف دال بتنی، سقف کامپوزیت، کفسازی مسلح و غیر مسلح است.

 • ارسال به چه شهرهایی جهت کرایه و اجاره نمودن هیلتی امکان پذیر است؟

  گروه پیمانکاری وریاماتاک به سراسر نقاط تهران اقدام به ارسال فوری و رایگان هیلتی می نماید، همچنین در صورت نیاز نیروی اجرایی نیز ارسال می گردد.

 • آیا منظور از هیلتی همان چکش تخریب است؟

  در ایران اسم هیلتی با دستگاه تخریب بتن عجین گردیده است و حتی گهگاهی اسم ابزارآلات تخریب بتن برند های دیگر نیز به اشتباه هیلتی نامیده می شود.

ارسال نظر

نظرات دیگران