برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید


چکش مخصوص تخریب بتن

چکش مخصوص تخریب بتن

برای تخریب بتن از روش های مختلفی استفاده می گردد که بنا بر شرایط محیطی و سایر عوامل یکی از روش ها انتخاب می شود. یکی از روش های تخریب بتن استفاده از چکش های تخریب کننده بتن می باشد. در این مقاله با این نوع چکش ها بیشتر آشنا می شویم.

چکش های تخریب شبیه به چکش های چرخشی هستند و از لحاظ عملکردی نیز مانند آنها عمل می کنند. با این حال، چکش های تخریب، بر خلاف چکش های دوار که برای حفر سوراخ نیز استفاده می شوند فقط برای کوبیدن و تخریب مورد استفاده قرار می گیرند.

این چکش ها تا حدودی فاقد قابلیت تطبیق پذیری هستند. چکش مخصوص تخریب بتن می تواند ضربات قوی تری را در مقایسه با چکش های چرخشی وارد کند، زیرا معمولا این نوع چکش ها 35٪ قدرت بیشتری دارند. علت این امر وجود قطعات کمتر در این چکش می باشد. گاهی اوقات وجود سیلندر پیستونی ضربه ای نیز در این چکش ها باعث افزایش قدرت تخریب می شود.

با اینکه تعداد ضربات چکش مخصوص تخریب بتن در هر دقیقه کمتر از یک چکش دوار است، ولی بالابودن قدرت آن باعث شده است که این چکش به عنوان وسیله ای سریع و کارآمدتر برای تخریب بتن و سنگ به شمار آید.

گروه پیمانکاری وریاماتاک انواع چکش تخریب کننده بتن با اپراتور وبدون اپراتور به صورت اجاره ماهیانه و یا روزانه در اختیار کارفرمایان و پیمانکاران عزیز میگذارد.

اجاره چکش تخریب کننده بتن

برای مشاوره رایگان در زمینه تخریب بتن با ما تماس بگیرید 09125772622

اشتراک گذاری:
تعداد بازدید : 5814 نفر

امتیاز بدهید:

ارسال نظر

نظرات دیگران

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نظر را شما ثبت نمائید.