برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید


چسب زتکس

شرکت زتکس در واقع یک شرکت آلمانی انگلیسی بود که در سال 1990 تاسیس گردید و در بازار خودرو تخصص داشت. سپس بعد از یک واگذاری در سال 2001، این شرکت طیف وسیعی از محصولات چسب، درزگیر و اسپری را دریافت نمود و فعالیت خود در این زمینه را آغاز کرد.

امروزه زتکس تولید کننده پیشرو در درزگیرها، چسب ها، ماستیک ها و اسپری های صنعتی است. Zettex با چندین کارخانه تولید در هلند و لهستان و دفاتر فروش در دبی و ترکیه، به بازارهای اصلی آنها خدمات می دهد مانند ساختمان و ساخت و ساز، سقف، صنعت و خودرو. طیف محصولات آن شامل پلیمرها، سیلیکون ها، درزگیرها و چسب های PU، فوم های PU، درزگیرهای مقاوم در برابر آتش، اکریلیک ها، آئروسل یا اسپری های فنی، چسب های چوب، قوطی های تحت فشار و انواع لوازم جانبی می باشد. Zettex در حال حاضر 85 درصد از این محصولات را در انواع بسته بندی های قابل تصور تولید می کند.

 

محصولات زتکس

 

حال که با کارخانه ی زتکس آشنا شدیم در ادامه به معرفی محصولات زتکس می پردازیم. قابل ذکر است که فروشگاه اینترنتی وریاماتاک محصولات زتکس را با قیمتی بسیار مناسب و ارسالی سریع به دست شما همراهان گرامی می رساند.

 

چسب کاشت میلگرد زتکس:

- چسب کاشت میلگرد زتکس استاندارد STANDARD:

چسب زتکس استاندارد Standard یک چسب کاشت میلگرد دو جزئی است که جهت کاشت میلگرد، بولت و رادهای تمام رزوه در سطوح مسطح و حفره دار بسیار مناسب می باشد مانند اتصالات در بتن، آجر های حفره دار و فوم بتن و …
انکر شیمیایی زتکس استاندارد بهترین راه حل جهت نصب آفتابگیر های ساختمانی، هندریل ها، اتصالات نما و .. است و همچنین می توان از آن جهت ترمیم بتن نیز استفاده نمود.

جهت خرید چسب کاشت میلگرد زتکس استاندارد بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید:

زتکس

standard zettex

 

- چسب کاشت میلگرد زتکس اپوکسی خالص PURE EPOXY:

چسب کاشت میلگرد زتکس اپوکسی خالص Pure Epoxy یک انکر شیمیایی بر پایه اپوکسی خالص دو جزئی با نسبت 1:1 است که برای استفاده در بتن ترك خورده و بدون ترك در شرایط عادی و لرزه ای ( رده لرزه ای C1 ) تولید گردیده است.
چسب کاشت میلگرد اپوکسی خالص ZETTEX زتکس برای سخت ترین کاربردهای سازه ای و اتصالات میلگرد ظرفیت باربری بسیار بالایی را تضمین می کند.

جهت خرید چسب کاشت میلگرد زتکس اپوکسی خالص بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید:

زتکس

pure epoxy zettex

 

 

چسب درزگیر پلی اورتانی زتکس:

- چسب درزگیر پلی اورتانی زتکس PU40 سوسیسی:

چسب درزگیر پلی اورتانی زتکس PU40 سوسیسی ماستیکی چند منظوره بر پایه پلی اورتان می باشد که در مجاورت رطوبت محیط به گیرایش می رسد. این ماستیک که خاصیت الاستیک خود را در طول زمان حفظ می کند هم در محیط داخلی و هم محیط خارجی در اتصالات عمودی و افقی کاربرد دارد و می توان جهت استفاده به عنوان عایق صوتی لوله های تاسیساتی بین طبقات بتنی ساختمان ها مورداستفاده قرار گیرد.

جهت خرید چسب درزگیر پلی اورتانی زتکس PU40 سوسیسی بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید:

زتکس

pu40 sausage

 

- چسب درزگیر پلی اورتانی زتکس PU40 کارتریجی:

چسب درزگیر پلی اورتانی زتکس PU40 کارتریجی ماستیکی چند منظوره بر پایه پلی اورتان می باشد که در مجاورت رطوبت محیط به گیرایش می رسد. این ماستیک که خاصیت الاستیک خود را در طول زمان حفظ می کند هم در محیط داخلی و هم محیط خارجی در اتصالات عمودی و افقی کاربرد دارد و می توان جهت استفاده به عنوان عایق صوتی لوله های تاسیساتی بین طبقات بتنی ساختمان ها مورداستفاده قرار گیرد.

جهت خرید چسب درزگیر پلی اورتانی زتکس PU40 کارتریجی بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید:

زتکس

pu 40 cartrige

 

- چسب درزگیر پلی اورتانی زتکس POWERTIX کارتریجی:

چسب درزگیر پلی اورتانی کارتریجی POWERTIX زتکس ماستیکی بر پایه پلی اورتان با عمل آوری بسیار سریع می باشد که از ساختار تیکسوتروپیک بهره می برد. این چسب در مجاورت رطوبت هوا به گیرایش می رسد و پس از آن اتصالی با دوام و ضد رطوبت تشکیل می دهد. ماستیک پلی اورتان POWERTIX زتکس ظرفیت پرکنندگی پایینی دارد همچنین عاری از حلال است و پس از سخت شدن مقاومت بسیار خوبی در برابر درجه حرارت بالا و فرسایش خواهد داشت.

جهت خرید چسب درزگیر پلی اورتانی زتکس POWERTIX کارتریجی بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید:

زتکس

powertix zettex

 

 

فوم درزگیر پلی اورتانی زتکس:

- فوم درزگیر پلی اورتانی زتکس PU HH:

فوم درزگیر پلی اورتانی زتکس PU HH تک جزئی بر پایه پلی اورتان می باشد که با گیرایش سریع و دوام بسیار مناسب خود جهت عایق کاری و درزگیری و همچنین اتصالات المان های مختلف ساختمانی پرکاربرد می باشد. فوم درزگیر PU HH در اثر رطوبت محیط به گیرایش می رسد و چسبندگی بسیار خوبی با اکثر مصالح ساختمانی مانند سنگ ، بتن ، فلز و پلاستیک های مختلف (استایرن ، فوم سخت PU ، پلی استر و PVC سخت) دارد. جهت ساخت این فوم پلی اورتانی از هیچ یک از گازهای مضر برای لایه ی ازون اعم از CFC ، HCFC و HFC استفاده نشده است.

جهت خرید فوم درزگیر پلی اورتانی زتکس PU HH بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید:

زتکس

pu foam hh zettex

 

- فوم درزگیر پلی اورتانی زتکس NBS:

فوم درزگیر پلی اورتانی زتکس NBS فوم گان خور بر پایه پلی اورتان می باشد که قابلیت عمل آوری سریع و دوام بالایی دارد. این محصول جهت آب بندی و پر کردن اتصالات و همچنین متصل کردن مصالح ساختمانی مناسب است. فوم پلی اورتانی NBS زتکس به وسیله ی رطوبت موجود در هوا به گیرایش می رسد و چسبندگی بسیار خوبی به اکثر مصالح ساختمانی مانند سنگ ، بتن ، فلز و پلاستیک های مختلف (استایرن ، فوم سخت PU ، پلی استر و PVC سخت) دارد. فوم پلی اورتان تک جزئی زتکس بدون گازهای CFC، HCFC و HFC است (با ازون سازگار است و به تأثیر گلخانه ای کمک نمی کند).

جهت خرید فوم درزگیر پلی اورتانی زتکس NBS بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید:

زتکس

nbs zettex

 

- فوم درزگیر پلی اورتانی زتکس PUFIX:

فوم تک جزئی PUFIX شرکت زتکس چسبی همه کاره می باشد که بر پایه پلی اورتان ساخته شده است و قابلیت چسبندگی فوق العاده به تمامی سطوح اعم از: چوب ، HPL (لمینت فشرده) ، مس ، لاستیک ، بتن و PVC را داراست و همچنین میتوان انواع سنگ، گرانیت و سرامیک را با قدرت خشک شوندگی سریع خود به راحتی به یکدیگر بچسباند. Zettex PU Fix هم در داخل خانه و هم در خارج از منزل قابل استفاده است. Zettex PU Fix خیلی سریع خشک می شود و استحکام کششی بسیار بالایی دارد.

جهت خرید فوم درزگیر پلی اورتانی زتکس PUFIX بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید:

زتکس

pu fix zettex

 

 

فوم ضدحریق زتکس:

- فوم ضدحریق زتکس Fire Foam:

فوم ضدحریق زتکس Fire Foam پلی اورتان تکی جزئی می باشد که در برابر آتش مقاوم است. این فوم با جذب رطوبت هوا سخت می گردد و با چسبندگی فوق العاده خود عایق مناسبی جهت حرارت و صوت می باشد. فوم پلی اورتان زتکس تا 4 ساعت می تواند در برابر آتش مقاومت کند. فوم ضد آتش Zettex می تواند برای طیف گسترده ای از عملیات ساختمانی استفاده شود مانند: مونتاژ ، آب بندی ، پر کردن درزها و عایق کاری.
این محصول با استاندارد های EI 240، EN 13501-2: 2008 and B1 و DIN 4102-1 مطابقت دارد.
فوم پلی اورتان ضد حریق زتکس دارای خاصیت درزگیری عالی در برابر دود و گاز است و در مقابل نور خورشید و اشعه ماورا بنفش حساس است.

جهت خرید فوم ضدحریق زتکس Fire Foam بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید:

زتکس

fire foam zettex

 

 

فوم ملات زتکس:

- فوم ملات زتکس StoneFix:

فوم ملات زتکس StoneFix درواقع یک چسب پلی اورتان تک جزء مناسب جهت اتصال سنگ و بلوک می باشد. این فوم ملات جهت صرفه جویی در هزینه ها کمک بسیاری میکند، استفاده از فوم گان زتکس برای بهره مندی از فوم ملات StoneFix ضروریست، ظرف مدت 30 دقیقه این ملات سخت میگردد و با سخت ترین استانداردهای ساختمانی همخوانی دارد.
مطمئناً همیشه وقتی نحوه ی انجام کاری به روشی متداول در جامعه بدل می شود و درواقع به یک عادل تبدیل می گردد تغییر آن کار سختی خواهد بود مگر ارزش هایی که استفاده از محصول جدید یا تغییر رویه در انجام کاری به ما می دهد، مانند ویژگی های مفید و مزایای جدید مناسب آن. حال در زیر مزایای و ویژگی های فوم ملات StoneFix زتکس را بیان میکنیم.

جهت خرید فوم ملات زتکس StoneFix بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید:

زتکس

stone fix

 

 

عایق آب بند زتکس:

- عایق آب بند نما زتکس EcoSeal:

عایق آب بند نما زتکس EcoSeal ماده اشباع کننده نما می باشد، استفاده از این محصول منجر به یک کاربرد دافع کامل می شود و می توان آن را روی هر دو سطح خشک و مرطوب اعمال کرد. همچنین می توان آن را روی مصالح ساختمانی تازه ساخته شده حداقل 14 روزه استفاده نمود.
Eco Seal Zettex آماده استفاده است. تقریباً در هر سطح قابل استفاده است، مثلاً روی سنگ آهک، آجر، بتن، ماسه سنگ و گچ. Zettex Eco Seal با رنگ های مصنوعی قابل رنگ آمیزی است، ضد آلودگی است، باعث کاهش عمر گسستگی آهک و آسیب رسیدن و یخ زدگی در کارهای سنگی می شود. همچنین ضد قلیایی و اسیدی است.
متریال اصلی این محصول اتانول می باشد. این محصول قبل از مصرف سفید رنگ می باشد و پس از پاشش کاملا شفاف می گردد و میزان بازدهی محصول 1 لیتری 10 متر مربع است.

جهت خرید عایق آب بند نما زتکس EcoSeal بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید:

زتکس

ecoseal zettex

 

 

پرایمر زتکس:

- پرایمر زتکس Primer Z-05:

پرایمر زتکس Primer Z-05 (به طور کلی پرایمر به معنای ماده ی زیر ساز یا پیش پوشش می باشد) مبتنی بر پلی اورتان و حلال ها برای چسبندگی مطلوب سطوح متخلخل است.

چسبندگی چسب ها و ماستیک ها را بهبود می بخشد، مانع تشکیل گرد و غبار روی سطوح می شود، منافذ و ترک های موجود روی سطوح سیمانی و بتنی را منظم، یکنواخت و یکدست می کند و از ریل های چوبی که در نمای ساختمان استفاده می شود محافظت بعمل می آورد. پرایمر Z-05 زتکس چسبندگی ماستیک ها و چسب ها را به روکش های سیمانی چندین برابر می کند.

به ازای هر 60 عدد ماستیک  بطور تقریبی 600 میلی لیتر پرایمر نیاز می باشد

جهت خرید پرایمر زتکس Primer Z-05 بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید:

زتکس

primer zettex

 

 

چسب زتکس در فروشگاه اینترنتی وریاماتاک به فروش می رسد و به زودی محصولات کاربردی دیگری از این برند نام آشنا نیز خدمت شما همراهان گرامی ارائه می گردد.

 

اشتراک گذاری:
تعداد بازدید : 1587 نفر

امتیاز بدهید:

ارسال نظر

نظرات دیگران

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نظر را شما ثبت نمائید.