برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید


چسب آکفیکس

شرکت آکفیکس با شروع فعالیت خود در زمینه ساخت و سازهای شیمیایی در سال 2001، بر توسعه محصولات و فن آوری های شیمیایی سازگار با محیط زیست و ارزشهای زندگی برای ایجاد راه حل های دائمی برای نیازهای مشتری متمرکز شد. Akfix با توسعه محصولات مختلف بر اساس نیازهای مختلف مشتریان، طیف گسترده ای از محصولات را به مشتریان خود ارائه می دهد:

• چسب ها
• درزگیرها و سیلیکون ها
• فوم های پلی اورتانی
• اسپری های فنی
• محصولات ضد آب و عایق حرارتی
• محصولات مراقبت از خودرو
• محصولات صنعتی
• ضدعفونی کننده ها

 

محصولات آکفیکس

 

حال که با کارخانه ی آکفیکس آشنا شدیم در ادامه به معرفی محصولات آکفیکس می پردازیم. قابل ذکر است که فروشگاه اینترنتی وریاماتاک محصولات آکفیکس را با قیمتی بسیار مناسب و ارسالی سریع به دست شما همراهان گرامی می رساند.

 

چسب کاشت میلگرد آکفیکس:

- چسب کاشت میلگرد آکفیکس C920:

چسب کاشت میلگرد آکفیکس C920 یک چسب اپوکسی بدون استایرن با عملکرد بالا و دارای مدت زمان گیرایی کوتاه می باشد. این چسب مناسب جهت استفاده در بتن، سنگ، آجر و بلوک های حفره دار در طیف گسترده ای از اتصالات است.

جهت خرید چسب کاشت میلگرد آکفیکس C920 بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید:

زتکس

چسب کاشت میلگرد آکفیکس

 

 

چسب درزگیر پلی اورتانی آکفیکس:

- چسب درزگیر پلی اورتانی آکفیکس 610 کارتریجی:

ماستیک درزگیر پلی اورتانی آکفیکس 610 کارتریجی بر پایه پلی اورتان می باشد که گیرایش سریعی دارد. این چسب تلفیقی از استحکام بالا و گیرایش سریع می باشد. خاصیت ضد آب بودن این چسب در اتصال سطوح چوبی در محیط مرطوب و محیطی که احتمال پاشش آب وجود دارد بسیار مناسب است.

جهت خرید چسب درزگیر پلی اورتانی آکفیکس 610 کارتریجی بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید:

زتکس

610akfix

 

- چسب درزگیر پلی اورتانی آکفیکس P635 کارتریجی:

ماستیک درزگیر پلی اورتانی کارتریجی آکفیکس P635 چسب تک جزئی برپایه پلی اورتان می باشد که در مجاورت رطوبت محیط به گیرایش می رسد. این ماستیک قابلیت چسبندگی فوق العاده به تمامی مصالح ساختمانی اعم از: مصالح بر پایه سیمان ، آجر ، سرامیک ، شیشه ، چوب ، ورق گالوانیزه و رنگ آمیزی شده و پلاستیک های مختلف را دارد.

جهت خرید چسب درزگیر پلی اورتانی آکفیکس P635 کارتریجی بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید:

زتکس

p635 akfix

 

- چسب درزگیر پلی اورتانی آکفیکس 616C کارتریجی:

چسب درزگیر پلی اورتانی آکفیکس 616C کارتریجی ماستیک بر پایه پلی اورتان می باشد که در ساخت و سازها و ساختمانها از آن استفاده می شود که میتواند بسترهای مختلف را با استحکام چسبندگی بالا اتصال دهد.

جهت خرید چسب درزگیر پلی اورتانی آکفیکس 616C کارتریجی بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید:

زتکس

616c akfix

 

- چسب درزگیر پلی اورتانی آکفیکس 617W کارتریجی:

چسب درزگیر پلی اورتانی آکفیکس 617W کارتریجی ماستیک چوب بر پایه پلی اورتان ضد رطوبت می باشد که برای اتصال انواع چوب ها حتی چوب های مرطوب مناسب می باشد. این ماستیک با وجود استحکام چسبندگی بالا و قابلیت گیرایش سریع می تواند در اتصالات چوبی عمومی مانند قاب های درب و پنجره، مبلمان چوبی، المان های چوبی راه پله ها و کشتی ها پرکاربرد باشد.

جهت خرید چسب درزگیر پلی اورتانی آکفیکس 617W کارتریجی بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید:

زتکس

617w akfix

 

- چسب درزگیر پلی اورتانی آکفیکس P625 کارتریجی:

چسب درزگیر پلی اورتانی آکفیکس P625 کارتریجی ماستیک تک جزئی برپایه پلی اورتان می باشد که در مجاورت رطوبت محیط به گیرایش می رسد.
این ماستیک قابلیت چسبندگی فوق العاده به تمامی مصالح ساختمانی اعم از: مصالح بر پایه سیمان ، آجر ، سرامیک ، شیشه ، چوب ، ورق گالوانیزه و رنگ آمیزی شده و پلاستیک های مختلف را دارد.

جهت خرید چسب درزگیر پلی اورتانی آکفیکس P625 کارتریجی بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید:

زتکس

p625 akfix

 

- چسب درزگیر پلی اورتانی آکفیکس P635 سوسیسی:

چسب درزگیر پلی اورتانی آکفیکس P635 سوسیسی ماستیک تک جزئی برپایه پلی اورتان می باشد که در مجاورت رطوبت محیط به گیرایش می رسد.
این ماستیک قابلیت چسبندگی فوق العاده به تمامی مصالح ساختمانی اعم از: مصالح بر پایه سیمان ، آجر ، سرامیک ، شیشه ، چوب ، ورق گالوانیزه و رنگ آمیزی شده و پلاستیک های مختلف را دارد.

جهت خرید چسب درزگیر پلی اورتانی آکفیکس P635 سوسیسی بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید:

زتکس

p635 sausage akfix

 

 

چسب درزگیر سیلیکونی آکفیکس:

- چسب درزگیر سیلیکونی آکفیکس 915N کارتریجی:

چسب درزگیر سیلیکونی آکفیکس 915N کارتریجی ماستیک خنثی ضد رطوبت و برودت، یک درزگیر سیلیکونی با کارایی برتر، به طور انحصاری برای آب بندی آب و هوا ایجاد شده است همچنین جهت درزگیری نمای کرتین وال میتوان از آن بهره برد.

درزگیری بسیار مقاوم در برابر آب و هوا در پنجره ها و نمای ساختمان این ماستیک را بسیار قابل اعتماد کرده است.

جهت خرید چسب درزگیر سیلیکونی آکفیکس 915N کارتریجی بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید:

زتکس

915n cartrige akfix

 

- چسب درزگیر سیلیکونی آکفیکس 915N سوسیسی:

چسب درزگیر سیلیکونی آکفیکس 915N سوسیسی ماستیک خنثی ضد رطوبت و برودت با کارایی برتر، به طور انحصاری برای آب بندی آب و هوا ایجاد شده است همچنین جهت درزگیری نمای کرتین وال میتوان از آن بهره برد.

درزگیری بسیار مقاوم در برابر آب و هوا در پنجره ها و نمای ساختمان این ماستیک را بسیار قابل اعتماد کرده است.

جهت خرید چسب درزگیر سیلیکونی آکفیکس 915N سوسیسی بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید:

زتکس

915n sausage akfix

 

 

فوم درزگیر پلی اورتانی آکفیکس:

- فوم درزگیر پلی اورتانی آکفیکس 600:

فوم درزگیر پلی اورتانی آکفیکس 600 تک جزئی بسیار با کیفیت در وزن ۷۵۰ میل (۶۰۰ گرم) می باشد. اسپری فوم آکفیکس چند منظوره می باشد و به اکثر مصالح ساختمانی چسبندگی بسیار خوب و با کیفیتی دارد. محصول 600 شرکت آکفیکس قابلیت درزگیری و خود انبساط شوندگی دارد. این فوم به وسیله ی اپلیکاتور خود به آسانی قابل استفاده است، و در تهیه و ساخت آن از هیچ گونه گازهایی که برای لایه ی ازون مضر است استفاده نشده است.

جهت خرید فوم درزگیر پلی اورتانی آکفیکس 600 بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید:

زتکس

600 akfix

 

- فوم درزگیر پلی اورتانی آکفیکس 805:

فوم درزگیر پلی اورتانی آکفیکس 805 تک جزئی ضد رطوبت می باشد که قابلیت درزگیری و خود انبساط شوندگی دارد. این فوم به وسیله ی اپلیکاتور خود به آسانی قابل استفاده است، و در تهیه و ساخت آن از هیچ گونه گازهایی که برای لایه ی ازون مضر است استفاده نشده است.

جهت خرید فوم درزگیر پلی اورتانی آکفیکس 805 بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید:

زتکس

805 akfix

 

- فوم درزگیر پلی اورتانی آکفیکس 805P:

فوم درزگیر پلی اورتانی 805P آکفیکس گان خور، یک فوم پلی اورتان تک جزئی ضد رطوبت می باشد که قابلیت درزگیری و خود انبساط شوندگی بالایی را دارد. جهت مصرف این فوم نیاز به فوم گان یا تفنگ تزریقی مخصوص فوم دارید تا بوسیله ی آن عملکرد بالاتر ، کاربرد آسان تر و قابلیت استفاده مجدد فراهم شود. برای تولید این فوم از هیچ یک از گازهای مضر برای لایه ی اوزن استفاده نشده است.

جهت خرید فوم درزگیر پلی اورتانی آکفیکس 805P بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید:

زتکس

805p akfix

 

- فوم درزگیر پلی اورتانی آکفیکس Thermcoat:

فوم درزگیر پلی اورتانی آکفیکس Thermcoat جهت تولید عایق صوتی و حرارتی با کیفیت عالی در ساختمانها و خانه ها بسیار مناسب است و عملیات عایق کاری منحصر بفرد و یکپارچه ای را با استفاده از این محصول میتوان بدون به جا گذاشتن درز و شکافی انجام داد.
فوم پلی اورتانی Thermcoat آکفیکس یک جایگزین نوآورانه برای روشهای عایق بندی سنتی ساختمانها مانند تخته های عایق حرارتی پلی استایرن ، پشم شیشه و پشم سنگ است. جهت مصرف این فوم تک جزئی باید از فوم گان استفاده شود. این ماده حاوی گازهای مضر برای لایه ازون نمی باشد.

جهت خرید فوم درزگیر پلی اورتانی آکفیکس Thermcoat بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید:

زتکس

thermcoat akfix

 

- فوم درزگیر پلی اورتانی آکفیکس 3XL:

فوم درزگیر پلی اورتانی آکفیکس 3XL گان خور تک جزئی بر پایه پلی اورتان می باشد که قابلیت انبساط فوق العاده ای را داراست. در ساخت این درزگیر از هیچ یک از گازهای مضر برای لایه ی ازون استفاده نشده است.

جهت خرید فوم درزگیر پلی اورتانی آکفیکس 3XL بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید:

زتکس

3xl akfix

 

- فوم درزگیر پلی اورتانی آکفیکس 806:

فوم درزگیر پلی اورتانی آکفیکس 806 درب و پنجره تک جزئی برپایه پلی اورتان می باشد که در مجاورت رطوبت محیط به منبسط می گردد. این محصول جهت استفاده به وسیله ی اپلیکاتور مستقر بر روی بدنه ی خود جهت استفاده آسانتر تهیه شده است.
فوم درزگیر پلی اورتانی 806 آکفیکس برای پر کردن آسان پروفیل های در و پنجره طراحی گردیده.

جهت خرید فوم درزگیر پلی اورتانی آکفیکس 806 بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید:

زتکس

806 akfix

 

- فوم درزگیر پلی اورتانی آکفیکس 850Mega:

فوم درزگیر پلی اورتانی آکفیکس 850Mega تک جزئی بر پایه پلی اورتان می باشد که توانایی پر کنندگی 65 لیتری را داراست. در ساخت این درزگیر از هیچ یک از گازهای مضر برای لایه ی ازون استفاده نشده است.

جهت خرید فوم درزگیر پلی اورتانی آکفیکس 850Mega بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید:

زتکس

850 mega akfix

 

- فوم درزگیر پلی اورتانی آکفیکس 872Mega:

فوم درزگیر پلی اورتانی آکفیکس 872Mega تک جزئی بر پایه پلی اورتان می باشد که توانایی پر کنندگی 70 لیتری را داراست. در ساخت این درزگیر از هیچ یک از گازهای مضر برای لایه ی ازون استفاده نشده است.

جهت خرید فوم درزگیر پلی اورتانی آکفیکس 872Mega بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید:

زتکس

872mega akfix

 

- فوم درزگیر پلی اورتانی آکفیکس 940:

فوم درزگیر پلی اورتانی آکفیکس 940 که به لطف سوپاپ تعبیه شده بر روی خود قابل استفاده مجدد است و دریچه ی آن خشک نمی گردد.

جهت خرید فوم درزگیر پلی اورتانی آکفیکس 940 بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید:

زتکس

940 akfix

 

- فوم درزگیر پلی اورتانی آکفیکس 960:

فوم درزگیر پلی اورتانی آکفیکس 960 چسبی بر پایه پلی اورتان می باشد که در اثر مجاورت با رطوبت هوا به عمل می آید و گیرایش پیدا می کند. این محصول چسبندگی بسیار سریع و قدرتمندی را برای مصالح ساختمانی مختلف فراهم می کند، خصوصاً برای سیستمهای عایق حرارتی بسیار توصیه می شود. برای استفاده از این محصول نیازی به فوم گان نمی باشد که به آن اصطلاحا فوم شلنگی می گویند.

جهت خرید فوم درزگیر پلی اورتانی آکفیکس 960 بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید:

زتکس

960 akfix

 

- فوم درزگیر پلی اورتانی آکفیکس 960P:

فوم درزگیر پلی اورتانی آکفیکس 960P گان خور (نیازمند به تفنگی تزریق فوم) چسبی بر پایه پلی اورتان می باشد که در اثر مجاورت با رطوبت هوا به عمل می آید و گیرایش پیدا می کند. این محصول چسبندگی بسیار سریع و قدرتمندی را برای مصالح ساختمانی مختلف فراهم می کند، خصوصاً برای سیستمهای عایق حرارتی بسیار توصیه می شود.

جهت خرید فوم درزگیر پلی اورتانی آکفیکس 960P بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید:

زتکس

960p akfix

 

 

ضد حریق آکفیکس:

- فوم ضدحریق آکفیکس 820:

فوم ضدحریق آکفیکس 820، ساخته شده از پلی اورتان های ضد رطوبت، خود منبسط شونده هستند و کاملا برای لایه ی اوزون بی خطر می باشند. در شرایط خاص تا 4 ساعت در مقابل آتش دوام میاورند، این فوم بسیار با کیفیت جهت درزبندی اتصالاتی که نیاز به مقاومت در برابر آتش سوزی را دارند مناسب است.

جهت خرید فوم ضدحریق آکفیکس 820 بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید:

زتکس

820 akfix

 

- فوم ضدحریق آکفیکس 820P:

فوم ضدحریق آکفیکس 820P ساخته شده از پلی اورتان های ضد رطوبت، خود منبسط شونده هستند و کاملا برای لایه ی اوزون بی خطر می باشند. در شرایط خاص تا 4 ساعت در مقابل آتش دوام میاورند، این فوم بسیار با کیفیت جهت درزبندی اتصالاتی که نیاز به مقاومت در برابر آتش سوزی را دارند مناسب است.
جهت استفاده از فوم ضدحریق 820P آکفیکس B1 نیاز به فوم گان برای تزریق می باشد و قابلیت اسفاده مجدد بعد از اتمام کار را دارند.

جهت خرید فوم ضدحریق آکفیکس 820P بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید:

زتکس

820p akfix

 

- فوم ضدحریق آکفیکس 840:

فوم ضدحریق 840 آکفیکس جهت پر کردن، درزگیری و آبندی اتصالات مناسب می باشد. این فوم پلی اورتان نیاز به اتصال اپلیکاتور به دهانه ی قوطی جهت کاربرد آسان تر و عملکرد بالاتر دارد.

جهت خرید فوم ضدحریق آکفیکس 840 بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید:

زتکس

840 akfix

 

- فوم ضدحریق آکفیکس 840P:

فوم ضدحریق 840P آکفیکس جهت پر کردن، درزگیری و آبندی اتصالات مناسب می باشد. این فوم پلی اورتان نیاز به استفاده از فوم گان جهت کاربرد آسان تر، عملکرد بالاتر و قابلیت استفاده مجدد دارد.

جهت خرید فوم ضدحریق آکفیکس 840P بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید:

زتکس

840p akfix

 

- ماستیک ضدحریق آکفیکس P636:

ماستیک ضدحریق آکفیکس P636 تک جزئی بر پایه پلی اورتان می باشد که در مجاورت رطوبت محیط منبسط می گردد. این ماستیک ضدحریق قادر به تحمل شعله مستقیم تا درجه های خاصی است.

جهت خرید ماستیک ضدحریق آکفیکس P636 بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید:

زتکس

p636 akfix

 

 

فوم کلینر آکفیکس:

- فوم کلینر آکفیکس 800C:

محصول فوم کلینر 800C آکفیکس، فوم پلی اورتانی که هنوز خشک نشده است را به سادگی پاک میکند و با این محصول AKFIX PU FOAM CLEANER می توان گان و تفنگی تزریق فوم را نیز تمیز کرد. فوم کیلینر 800C آکفیکس سطوح ، لباس ها ، قاب پنجره و درها را تمیز می کند و از گیرایش و گرفتگی فوم در آداپتور تفنگی تزریق جلوگیری بعمل می آورد.

جهت خرید فوم کلینر آکفیکس 800C بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید:

زتکس

800c akfix

 

 

فوم ملات آکفیکس:

- فوم ملات آکفیکس 962P:

فوم ملات آکفیکس 962P جهت اتصال آجر، بلوک های سیمانی، سنگ های طبیعی و دیگر مصالح ساختمانی تولید گردیده است.

جهت خرید فوم ملات آکفیکس 962P بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید:

زتکس

962p akfix

 

 

چسب آکفیکس در فروشگاه اینترنتی وریاماتاک به فروش می رسد و به زودی محصولات کاربردی دیگری از این برند نام آشنا نیز خدمت شما همراهان گرامی ارائه می گردد.

 

اشتراک گذاری:
تعداد بازدید : 1495 نفر

امتیاز بدهید:

ارسال نظر

نظرات دیگران

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نظر را شما ثبت نمائید.