برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید
هیلتی چیست؟ | ابزارهای سوراخکاری و تخریب هیلتی | بتن کن هیلتی

هیلتی چیست؟

هیلتی نام شرکتی است که به توسعه، تولید و تجارت محصولاتی می‌پردازد که در صنایع ساخت و ساز و ساختمان کاربرد دارند و برای کاربران حرفه‌ای در نظر گرفته شده‌اند. تمرکز اصلی آن بر روی دریل‌های چکشی، سیستم‌های جلوگیری از گسنرش حریق(Fires top Systems), اتصالات بتن سخت شده (Post Installed Anchors), اتصال تکضرب بر روی بتن و فلز با استفاده از دستگاه های میخکوب (Direct Fastening Systems) و سامانه‌های نصب تاسیساتی بوسیله ساپرت های فولائی Installation Systems) می باشد. هیلتی نام خانوادگی بنیانگذار این شرکت و یک نشان تجاری ثبت‌شده متعلق به واحدهای مختلف شرکت هیلتی است.

شرکت هیلتی در سال 1941 پایه گذاری شده و در طول زمان از شرکتی کوچک خانوادگی یه سازمانی بزرگ, بین اللملی و مورد اطمینان گسترش پیدا کرده است.

منبع : ویکی پدیا

 

شهرت هیلتی در ایران

محصولات هیلتی در کشور ما از سالهای پیش شناخته شده است و در بازار جایگاه خود را مستحکم کرده است. همینک شرکت مادوی نماینده انحصاری هیلتی در ایران می باشد.

در ایران میان مردم استفاده از واژه هیلتی برای تمام پیکور یا چکش های برقی مرسوم است و بیشتر پیکور برقی را بعنوان هیلتی می شناسند .

 

محصولات هیلتی در دسته بندی های زیر معمولاً طبقه بندی می شوند:

 • سیستم‌های اندازه‌گیری
 • سیستم‌های برش و سوراخکاری الماسه
 • سیستم‌های سوراخکاری و تخریب
 • سیستم‌های انکرها
 • میخکوب ها
 • سیستم‌های آتش بند
 • سیستم‌های تأسیسات
 • پیچ گوشتی ، برش ، اره

محصولات هیلتی از بهترین محصولات موجود در بازار ایران هستند.

 

ابزارهای سوراخکاری و تخریب هیلتی

یکی از روش های تخریب بتن استفاده از چکش های تخریب کننده بتن (بتن کن) می باشد.هیلتی یکی از معروف ترین برندهای موجود در بازار می باشد که انواع چکش های برقی را در ابعاد و وزن های متفاوت برای مقاصد مختلف داراست.

اصطلاح بتن کن برای ابزارهای برقی دوکاره استفاده میشود ،که هم استفاده دریل جهت سوراخکاری در بتن و سنگ و آجر و ... و هم قابل استفاده برای تخریبهای خیلی سبک میباشد .

بتنکن هیلتی

متداولترین محصولات هیلتی در زمینه سوراخکاری و تخریب:

 1. بتن کن ۷ کیلویی هیلتی
 2. بتن کن ۱۰ کیلویی هیلتی
 3. بتن کن ۳۰ کیلویی هیلتی

 

بتن کن ۷ کیلویی هیلتی در رده چکش های برقی کوچک قرار میگیرد و قابل استفاده برای تخریب کاشی سرامیک دیوار ، تخریب یا مضرس کردن گچ و خاک یا ملات دیوار ، شیار زنی روی دیوارهای گچی جهت عبور لوله و تاسیسات ،کندن چاه و کلیه کارهای سبک

برای مشاوره رایگان در زمینه اجاره بتن کن هیلتی تماس بگیرید 09125772622


 

بتن کن ۱۰ کیلویی هیلتی مناسب تخریب دیوار های آجری بلوکی و سفالی ، تخریب سنگ نما ، شیار زنی روی دیوار جهت عبور لوله و تاسیسات ،کندن چاه خاکی، تخریب نمای ساختمان،تخریب بتن های غیر مسلح و سبک می باشد.


 

بتن کن ۳۰ کیلویی هیلتی مناسب برای تخریب بتن های حجیم با مقاومت بالا مانند فنداسیون تخریب آسفالت تخریب سقف تیرچه، سقف متال دک یا عرشه فلزی - سقف دال بتونی - سقف کامپوزیت - کفسازی مسلح و غیر مسلح

 

برای مشاوره رایگان در زمینه اجاره بتن کن هیلتی تماس بگیرید 09125772622

 

سیستم های انکر هیلتی

 1. انکرهای شیمیایی
 2. انکر های مکانیکی

کاشت میلگرد، یکی از روشهای جدید و مناسب برای مقاوم کردن سازه های بتنی است.

چسب مخصوص کاشت میلگرد، برای کاشت میلگرد در سطوح افقی و عمودی استفاده می شود. چسب مخصوص کاشت میلگرد مقاومت مکانیکی زیادی دارد. برای تقویت اسکلت و فونداسیون سازه از چسب کاشت میلگرد استفاده می شود. این روش مقاومت ساختمان در برابر بارهای لرزه ای و ثقلی را افزایش می دهد.

برای مشاوره رایگان در زمینه کاشت میلگرد در بتن تماس بگیرید 09125772622

شرکت هیلتی یکی از برترین تولید کنندگان چسب های کاشت میلگرد می باشد.

چسب های کاشت میلگرد هیلتی در فروشگاه وریاماتاک در اختیار شما مشتریان محترم قرار گرفته است.

یکی از قویترین چسب های کاشت میلگرد هیلتی چسب کاشت میلگرد هیلتی RE 500V3 می باشد که در مقاله ای شرحی از این محصول داده ایم که در اینجا می توانید مطالعه بفرمایید :

چسب کاشت میلگرد هیلتی

معرفی چسب کاشت میلگرد هیلتی RE 500V3

 

برای برای مشاوره رایگان در زمینه اجاره بتن کن هیلتی و چشب کاشت میلگرد تماس بگیرید 09125772622


 

 

 

تعداد بازدید : 10015 نفر

امتیاز بدهید:

ارسال نظر

نظرات دیگران