برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید


محصولات مقاوم سازی بوسونگ

شرکت بوسونگ 

بوسونگ يك شركت آلماني‌ـ‌ایتالیایی است كه در سال ١٩37 در آلمان تأسیس شد و در سال 1962 به ايتاليا منتقل شد. اين شركت يكي از با كيفيت ترين و شناخته شده ترين شركتهاي بين المللي در زمينه توليد انواع سيستمهاي مقاوم‌سازی و محكم سازی شيميايي و مكانیكي در صنعت ساختمان در جهان است .

اين شركت توسط آقاي كارل بوسونگ در شهر دوسلدورف آلمان در دهه ١٩٤٠ با زمینه تخصصی توليد تفنگهاي مخصوص میخ کوب به نام Bossong -Werk GmbH تأسيس شد و بعدها با توسعه و كامل شدن فرايند توليد، سيستم‌هاي مقاوم‌سازی، محصولات محكم‌سازی شيميايي و مكانیكي با استاندارد CE-ETA را توليد و روانه بازار كرد .

تحقیق و توسعه پيوسته در بوسونگ طي سالهاي گذشته اين امكان را فراهم كرده است تا با طراحي نوآورانه براي هر دو سيستم محكم سازی مكانیكي و شيميايي محصولات متنوعي مانند انواع ميخ و میخکوب، پیچ ، انکربولت ، رورپلاگ و انواع چسب‌هاي کاشت را توليد کنیم.

 

برای خرید چشب کاشت میلگرد بوسونگ و انکر بولت بوسونگ به فروشگاه وریاماتاک مراجعه فرمایید.

 

به لطف دانش فني موجود , بوسونگ همواره در كنار مشتري خواهد بود ، توصيه هاي فني و طراحي ما ، به شما كمك می‌كند تا بهترين سيستم محكم‌سازی و مقاوم‌سازی را بر اساس نوع و شرايط كاربرد انتخاب كنيد . ما به شما در مرحله طراحي و نصب حتي در شرايط پيچيده كمك میكنيم .

امروزه شركت بوسونگ با مساحت ٥٢٠٠ متر مربع شامل دفتر ، انبارها ، فروشگاه‌ها ، سالن‌های توليد ، سالن تجهيزات تعميري، آزمايشگاه‌هاي تست و آزمون شيميايي مي‌باشد.

براي آزمون محصولات، شركت بوسونگ داراي آزمايشگاهي مجهز با تجهيزات مدرن است كه به صورت متناوب كاليبره ميشود تا صحت و سلامت نتيجه آزمونها تضمين شود .بها دادن به کیفیت به صورت استاندارد پیگیری شده و شركت بوسونگ داراي استاندارد مديريت كيفيت 9001:2008 ISO مي‌باشد.

 

انواع محصولات و سیستمهای پیشرفته محکم کننده مکانیکی و شیمیایی شرکت بوسونگ به شرح زیر است :

۱ - انواع چسب‌های کاشت میلکرد و بولت بر پایه اپوکسی، وینیل استر و پلی استر

۲ - انواع میخ، پرچ و پیچها و انکربولت‌های مخصوص محکم کاری سبک و سنگین

۳ - انواع تفنگهای مخصوص میخکوب

۴ - انواع سیستمهای برش نظیر مته های راست و گردبر ٬ دیسک ها و تیغهای برش ٬ ساینده ها و تجهیزات مربوطه

شرکت پادکاوانرژی نماینده انحصاری فروش محصولات بوسونگ ایتالیا در ایران را دارا می‌باشد و با تضمین اصالت محصول، تاریخ انقضا و شرایط نگهداری استاندارد سطح کیفی محصولات را گارانتی می کند. این شرکت به اتکاء نیروی انسانی متخصص پشتیبانی فنی و مهندسی لازم را به مشتریان عرضه میکند و با صدور گزارش فنی حاصل از نرم افزار محاسباتی مشاوران و ناظران را آسوده خاطر می سازد.

 

برای مشاوره رایگان  با ما تماس بگیرید 09125772622

 

شرکت بوسونگ

اشتراک گذاری:
تعداد بازدید : 5954 نفر

امتیاز بدهید:

ارسال نظر

نظرات دیگران

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نظر را شما ثبت نمائید.