برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید


تخریب دیوار با هیلتی

تخریب به معنای جداسازی بتن نامطلوب به منظور ایجاد زمینه جهت بتن ریزی مجدد است. تخریب بتن روش های متفاوتی دارد یکی از این روش ها تخریب بتن با هیلتی است.

 

جهت تخریب دیوار با هیلتی با ما تماس بگیرید

تخریب دیوار با هیلتی

 

تخریب بتن برای حذف بتن فرسوده و جایگذاری بتن جدید یا به علت اعمال تغییر در نقشه های اجرایی صورت میگیرد، همچنین از تخریب دیوار با هیلتی جهت ایجاد بازشو در ساختمان و سازه های عمرانی استفاده میگردد.

یکی از بهترین ابزار تخریب مکانیکی، هیلتی یا چکش تخریب است که به دلیل وزن و قدرت بالا جهت عملیات تخریب بسیار مناسب می باشد. از چکش تخریب برای تخریب کردن انواع سطوح غیر فلزی مثل دیوارها، سازه‌های بتنی و … استفاده می گردد.

 

تخریب با هیلتی

 

چکش های تخریب معمولا برقی یا پنوماتیکی هستند. چکش های برقی مانند هیلتی مشخصا با کمک جریان برق انرژی مورد نیاز خود را تامین می کنند ولی در دستگاه های پنوماتیکی با کمک فشار هوا این نیرو تامین می شود.

هیلتی ها با توجه به وزن و بزرگی آن ها تقسیم بندی می گردند.
قیمت تخریب بتن با هیلتی بستگی به عوامل مختلفی دارد و اگر این روش به روش های دیگر نیز نیاز داشته باشد قیمت تخریب بتن با هیلتی متفاوت می شود. برای اطلاع از قیمت تخریب بتن با هیلتی و تخریب کاری ساختمان با گروه ساختمانی وریاماتاک تماس حاصل نمایید.
 

جهت تخریب دیوار با هیلتی با ما تماس بگیرید

تخریب دیوار با هیلتی

 

در پروژه های ساختمانی به دلیل تراکم میلگرد موجود و عدم موفقیت در تلاش تیم پروژه برای تخریب بتن با مواد شیمیایی و کمپرسور های پنوماتیک ( بادی ) در نتیجه روش تخریب با هیلتیهای کلاس متوسط ( دیواری ) انتخاب می شود و به اجرا در می آید.

 

مثال:

در این پروژه بعد از بتن ریزی دیوار برشی ۵۰ سانتی متری تست بتن میگیرند و متوجه میشوند که مقاومت بتن کم است. به همین علت تصمیم میگیرند که تخریب کنند و دوباره بتنی ریزی انجام بدهند.


بعلت اینکه به میلگرد آن برای بتن ریزی بعدی احتیاج بود از سیستم برش بتن نمی توانستند استفاده کنند  و چون پیکور و کمپرسور بادی ضربه و تنش در بتن ایجاد میکرد تنها راه حل تخریب بتن با چکش برقی یا همان هیلتی سبک بود
که این مهم توسط پرسنل مجرب اجرای پیمانکاری وریاماتاک سریعا انجام شد.

 

#تخریب_دیوار_هیلتی

خدمات انجام شده :تخریب بتن
زمان انجام پروژه :سال 97
مکان پروژه :ساخت ساختمان آموزشی جدید دانشگاه خوارزمی واحد مرکز تهران دروازه دولت
تعداد بازدید : 7503 نفر

امتیاز بدهید:

پروژه های مرتبط