برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید


تخریب بتن فندانسیون

با انجام گودبرداری لازم در محوطه زمین پروژه و رسیدن به تراز منفی مورد نیاز برای ایجاد شالوده سازه ، کارفرما متوجه بیرون زدگی فندانسیون ساختمان همسایه در ضلع غربی زمین می شود .
این بیرون زدگی سرتاسری بوده و حدود چهل سانتی متر به درون محدوده زمین وارد شده بود .به منظور ایجاد فضا برای نصب ستون های ساختمان لازم بود که بخش هایی از این بیرون زدگی تخریب شود .زمین در محدوده متراکم مسکونی محله جنت آباد قرار داشت . هرچه سریعتر و با ایجاد کمترین مزاحمت صوتی انجام شدن این عملیات مورد درخواست کارفرما بود .


بنا به مشورتی که مابین کارفرما و وریاماتاک صورت پذیرفت ، پیکور کلاس سنگین و نیمه سبک برقی برای این عملیات انتخاب شد .
لازم به یادآوری است که در ابتدا کارفرما بنا بر تفکر سنتی حاکم بر بازار ساختمان تمایل و اصرار به استفاده از کمپرسورهای بادی داشت زیرا پیکور های برقی را فاقد قدرت کافی برای تخریب بتن مقاوم عیار ۴۰۰ فندانسیون می دانست ، ولی وریاماتاک با در اختیار گذاشتن تجربه این موضوع که پیکور های برقی نسل جدید بسیار قدرتمند کارا و در عین حال دارای مزیت بسیار ارزشمند کم صدا تر بودن نسبت به کمپرسورهای بادی هستند انتخاب این روش را توصیه کرد و با موافقت کارفرما کار با این روش با موفقیت در طول مدت زمان دو روز صورت پذیرفت.

 

اشتراک گذاری:
تعداد بازدید : 4791 نفر

امتیاز بدهید:

ارسال نظر

نظرات دیگران

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نظر را شما ثبت نمائید.