برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید


برش بتن به وسیله کاتر

برش بتن

 

دستگاه کاتر برش بتن یک ابزار همه کاره (سریع، روان، دقیق و ...) است که تمام کارهای مربوط به برش بتن را به طور سریع و موثر انجام می دهد. این دستگاه می تواند در عرض چند دقیقه به بیل مکانیکی یا هر وسیله دیگر متصل شده و باعث تسهیل کار شما شود به طوری که شاید هرگز فکر نمی کردید که چنین امری ممکن گردد. هنگامی که به یک مانعی برمی خورید که نیاز به برش ضخامتی به اندازه 20 اینچ از سطح زمین دارید در این صورت  با صرف مدت زمان کمی برش بتن خود را انجام دهید.

برای برش روی لبه ها یا خطوط مرزی این امکان برای شما فراهم است که در عرض چند دقیقه برش تمیز و صافی را تقریبا بدون لرزش انجام دهید.

برش بتن با کاتر

 

 برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید 09125772622

 

کاتر های (اره های) تیغه ای قابل کنترل

این نوع از اره ها برای برش سخت ترین مواد از جمله بتن مسلح، گرانیت، بازالت و همچنین آسفالت طراحی شده است. اپراتور این دستگاه قادر است قدرت آن را به حداکثر عمق برش 22 سانتی متر برساند. این دستگاه بازده بالایی داشته و بسیار انعطاف پذیر است و می تواند خود را با تمام شرایط وفق دهد.

 

گروه پیمانکاری وریاماتک آماده انجام کلیه پروژه های مربوط به برش بتن به وسیله کاتر می باشد. یکی از نمونه های پروژه برش بتن به ضخامت ۲۲ سانتی متر  را ملاحظه بفرمایید


 

اشتراک گذاری:
تعداد بازدید : 7168 نفر

امتیاز بدهید:

ارسال نظر

نظرات دیگران

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نظر را شما ثبت نمائید.