برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید


اجاره کارواش

کارواش یا به عبارتی دستگاه های شستشوی فشار قوی آب، تجهیزاتی هستند که اساسا جهت حذف کثیفی های سرسخت و چسبنده مورد استفاده قرار می گیرند حال ممکن است این آلودگی ها روی سطح خودرو چسبیده باشند یا بر روی سطوح آسفالت، سنگ کف و نمای ساختمان. در این تجهیزات از آب فشار قوی به منظور حذف کلیه کثیفی ها و آلودگی ها استفاده می گردد. یعنی کارواش، آب با فشار کم را دریافت نموده و پس از اعمال تغییراتی که در موتور و پمپ کارواش رخ میدهد، آب پر فشار را در نهایت از نازل خارج و بر روی سطح موردنظر پاشش می نماید. دستگاه های کارواش یا واترجت صنعتی به منظور حذف آلودگی ها در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

 

اجاره کارواش در تهران

کرایه کارواش روزانه و ماهانه

ارسال کارواش با بهترین قیمت به تمام نقاط تهران

جهت اجاره کارواش با ما تماس بگیرید

اجاره سنباده لرزان

 

کاربرد کارواش

کاربرد کارواش به دو دسته خانگی و صنعتی تقسیم بندی می گردد که از مصارف خانگی کارواش می توان به شستشوی خودرو های سواری، آب پاشی سریع سالن ها، نماشویی ساختمان ها و شستشوی تجهیزاتی با آلودگی های نه چندان مقاوم و… اشاره نمود. همچنین دستگاه های کارواش صنعتی را می توان در اموری مانند شستشوی ابزار آلات و تجهیزات صنعتی، شستشوی دیگ هایی با آلودگی های مقاوم، قطعات روغنی، جرم گیری استخر و… استفاده کرد که به این نوع استفاده، مصارف صنعتی گفته می شود. برای از بین بردن بسیاری از این آلودگی ها هیچ روش دیگه ای جز این راهکارساز نخواهد بود.

 

اجاره کارواش

 

اجاره کارواش برای شستشوی نما

یکی از کاربردهای بسیار مهم کارواش های قوی شستشوی نما می باشد، مخصوصا این روش شستشو از زمان اوج گیری ساخت ساختمان هایی با نمای کرتین وال افزایش پیدا کرد. می توان گفت یکی از کم هزینه ترین روش های نماشویی استفاده از کارواش می باشد. نماشویی یا شستشوی نما به خدماتی که برای زدودن آلودگی ها و جرم های موجود بر روی نمای ساختمان ارائه می شوند، اطلاق می گردد. نماشویی ساختمان و شستشوی نما راهکاری بسیار ارزان و مؤثر برای نوسازی و زیباسازی نمای ساختمان است. 

نماشویی با استفاده از کارواش به دلیل عملکرد تمیز کنندگی بالا در اثر مصرف کم آب ، اثبات کرده است که یک ابزار موثر و اقتصادی برای تمیز کردن نما است. استفاده از این روش برای شستشوی نما در مقایسه با روش های دیگر، یکی از بهترین گزینه ها محسوب می گردد.

 

اجاره کارواش در تهران

کرایه کارواش روزانه و ماهانه

ارسال کارواش با بهترین قیمت به تمام نقاط تهران

جهت اجاره کارواش با ما تماس بگیرید

اجاره سنباده لرزان

 

 

#کارواش
#اجاره_کارواش
#کرایه_کارواش
#کارواش_نما

اشتراک گذاری:
تعداد بازدید : 2037 نفر

امتیاز بدهید:

ارسال نظر

نظرات دیگران

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نظر را شما ثبت نمائید.