برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید


اجاره سنباده لرزان

سنباده وسیله ای است که برای صاف کردن و صیقل دادن سطوح مختلف از جمله فلزات، چوب و پلاستیک از آن استفاده می شود، همواره در کارگاه های نجاری و آهنگری نیاز به وسیله ای است که بتوان ناهمواری های روی سطوح را از بین برد سنباده لرزان این مشکل را برطرف نموده است.

سنباده ها دارای انواع متنوع و مختلفی از جمله نرم و زبر هستند و به ما کمک می کنند تا کارهای نجاری و آهنگری خود را پس از نهایی شدن کار، پرداخت و صیقل دهیم.

 

اجاره سنباده لرزان در تهران

کرایه سنباده زن برقی روزانه و ماهانه

ارسال سنباده زن به تمام نقاط تهران

جهت اجاره سنباده لرزان با ما تماس بگیرید

اجاره سنباده لرزان

 

اجاره سنباده لرزان:

سنباده لرزان ها عمل سایش را توسط کاغذ سنباده های مختلفی که در کف آن قرار می گیرد انجام میدهند. این کاغذ ها استاندارد بخصوصی دارند که توسط شماره بندی نشان داده می شوند. هر چه این شماره ها بزرگتر باشند کاغذ سنباده دانه بندی ریزتری داشته و در نتیجه نرم تر است. به عنوان مثال شماره های ۴۰ ،۶۰،۸۰ ،۱۲۰ و .. ( در واقع این شمارها تعداد دانه بندی در واحد سطح هست ).

سنباده لرزان به دو دسته کلی سنباده لرزان بزرگ و سنباده لرزان مشتی تقسیم بندی می شود. نوع بزرگ آن توسط دو دست مورد استفاده قرار می گیرد و نوع کوچک تر هم توسط یک دست و چون به راحتی در مشت جا می شود به سنباده لرزان مشتی معروف هستند.

 

اجاره سنباده زن

 

دستگاه های سنباده لرزان بهتر است که دارای کیسه جمع کننده ذرات و براده های چوب و آهن باشد، تا اطراف فضای کار تمیز بماند و گرد و غبار به کاربر آسیب نرساند، هر چند به طور کامل امکان جمع آوری وجود ندارد. سنباده زدن با ایجاد لرزش و به صورت دایره ای و موجی انجام می گیرد در نتیجه این امکان را به کاربر می دهد تا سنباده را به هر سمتی حرکت دهد. کاغذهای سنباده در کف دستگاه قرار می گیرند و بر اساس استاندارد و شماره های رایج که تعداد دانه بندی در واحد سطح را نشان می دهند، انتخاب ی شوند. 
معمولا توان دستگاه های سنباده لرزان بین 130 تا 400 وات می باشد و وزن دستگاه نیز تا 4 کیلوگرم است که توسط برندهای مختلف با توان و وزن های متفاوت تولید می گردند.

 

اجاره سنباده لرزان در تهران

کرایه سنباده زن برقی روزانه و ماهانه

ارسال سنباده زن به تمام نقاط تهران

جهت اجاره سنباده لرزان با ما تماس بگیرید

اجاره سنباده لرزان

 

 

تعداد بازدید : 1905 نفر

امتیاز بدهید:

ارسال نظر

نظرات دیگران

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نظر را شما ثبت نمائید.