برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید


اجاره جرثقیل دستی

جرثقیل دستی یا جرثقیل زنجیری یا چین بلاک دارای یک مکانیزم بسیار ساده و موثر برای بلند کردن مقادیر قابل توجه بار می باشد. جهت حصول ایمنی و ظریب اطمینان وقتی چندین تن بار را بالا می کشد، جرثقیل زنجیری از فولاد های با دوام و با گرید بالا ساخته شده است.

جرثقیل زنجیری دستی می تواند به سه قسمت کلی تقسیم شود : زنجیرها، قلاب ها، مکانیزم بالابر.
جرثقیل زنجیری دارای 2 حلقه زنجیر است زنجیر دست و زنجیر بار. زنجیر دستی به دور یک چرخ قرار گرفته در مکانیزم بالابر قرار دارد. برای بالا بردن بار لازم است تا زنجیر دستی بوسیله ی نیروی انسانی به سمت پایین کشیده شود. این چرخ داخل مکانیزم بالابر دارای جایگاه ویژه برای دانه های زنجیر است که امکان چرخش آن را در زمان کشیدن زنجیر میسر می سازد. به این ترتیب کشیدن زنجیر بالابر باعث راه اندازی مکانیزم بالابر شده که می توان به وسیله ی آن بار را به بالا و پایین هدایت نمود.

 

اجاره جرثقیل دستی در تهران

کرایه جرثقیل دستی روزانه و ماهانه

ارسال جرثقیل زنجیری با بهترین قیمت به تمام نقاط تهران

جهت اجاره جرثقیل دستی با ما تماس بگیرید

اجاره جرثقیل دستی

 

 

جرثقیل دستی

 

مکانیزم عملکرد جرثقیل دستی:

مکانیزم عملکرد استفاده شده در جرثقیل های دستی بسیار ساده و کاربردی است. جرثقیل دستی همانند عملکرد اهرم ساده از این مزیت مکانیکی استفاده می کند، که با انتقال نیروی کوچک در فاصله ی زیاد می توان نیروی بزرگ را در فاصله ای کوتاه جابجا کرد. در جرثقیل های زنجیری این مزیت مکانیکی با استفاده از گریبکس و زنجیره چرخدنده های موجود در آن حاصل می گردد.
برای بالا بردن بار لازم است کاربر زنجیر دستی را به سمت پایین بکشد، این کار باعث به راه انداختن مکانیزم بالابر می شود. داخل مکانیزم بالابر یک سری زنجیره چرخ دنده وجود دارد که بوسیله ی منطق فیزیکی شرح داده شده میتواند نیروی وارد شده را تا صدها برابر افزایش دهد، بدین وسیله امکان بالابردن بارهایی تا چندین تن امکان پذیر می گردد.

 

اجاره جرثقیل دستی در تهران

کرایه جرثقیل دستی روزانه و ماهانه

اجاره جرثقیل دستی 2 تن
اجاره جرثقیل دستی 5 تن

اجاره جرثقیل دستی

 

 

 

تعداد بازدید : 258 نفر

امتیاز بدهید:

ارسال نظر

نظرات دیگران

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نظر را شما ثبت نمائید.