برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید


اجاره جت هیتر (جت فن)

جت هیتر دستگاهیست که می توان به وسیله آن دمای محیط مورد نظر خود را در زمان کوتاهی گرم نمود. اساس کار جت فن یا جت هیتر پرتاب باد گرم بوسیله فن هایی است که در پشت هیتر قرار داده شده اند که این باد گرم توسط المنت های تعبیه شده در دستگاه ایجاد می گردد. جت هیتر ها انواع مختلفی دارند، یک نوع آن برقی بوده نوع دیگر با گازوئیل کار می کند. هوای گرمی که توسط جت هیتر برقی تولید می شود، کاملا پاکیزه است و هیچگونه گاز و ذرات زیان آوری ندارد.

 

اجاره جت هیتر در تهران

کرایه جت هیتر (جت فن) روزانه و ماهانه

ارسال جت هیتر با بهترین قیمت به تمام نقاط تهران

جهت اجاره جت هیتر کارگاهی با ما تماس بگیرید

اجاره جت هیتر

 

جت هیتر

 

جت هیتر گازوئیلی چطور کار می کند؟

هیتر گازوئیلی هم درست مانند جت هیتر برقی کار می کند با این تفاوت که گازوئیل به عنوان یک منبع سوخت و تولید کننده انرژی شروع به سوختن کرده و کوره را گرم می نماید. بعد از اینکه کوره گرم شد، فنی که داخل دستگاه تعبیه شده است، شروع به کار می کند و دقیقا مانند نوع برقی هوای سرد بیرون را به داخل کشیده و بعد از گرم کردن، آن را به بیرون و فضای سالن هدایت خواهد کرد. یک وجه تمایز مهمی که بین جت هیتر برقی و گازوئیلی وجود دارد این است که نوع گازوئیلی چون دودکش ندارد، هوای گرم را به همراه گاز های نظیر دی اکسید کربن و سایر گازهای ناشی از احتراق وارد فضا کرده و این می تواند برای برخی صنایع مضر بوده و باعث آسیب به دام و طیور آنها بشود. البته پیشتر ذکر نمودیم که مجموعه وریاماتاک جت هیتر کارگاهی را اجاره می دهد.

 

یکی از قابلیت های مهمی که دستگاه جت هیتر گازوئیلی میتواند داشته باشد، وجود باک در دستگاه است که امکان جابه جایی راحت و انتقال آن به فضای دلخواه را فراهم کند. همچنین وجود نشانگر روی باک گازوئیل، مصرف کننده را از خالی شدن باک آگاه می سازد.

 

اجاره جت هیتر در تهران

کرایه جت هیتر (جت فن) روزانه و ماهانه

ارسال جت هیتر با بهترین قیمت به تمام نقاط تهران

جهت اجاره جت هیتر کارگاهی با ما تماس بگیرید

اجاره جت هیتر

 

موارد استفاده از جت هیتر:

جت هیتر برای استفاده در فضاهایی مانند پروژه های ساختمانی، راهسازی، معادن، سالن های بزرگ صنعتی و تولیدی مناسب می باشد.

 

 

کلمات کلیدی : جت هیتر | جت فن | جت فن کارگاهی | جت هیتر کارگاهی |
اشتراک گذاری:
تعداد بازدید : 1074 نفر

امتیاز بدهید:

ارسال نظر

نظرات دیگران

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نظر را شما ثبت نمائید.