برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید


اجاره اتو لوله

دستگاه اتو لوله سبز از ابزارآلات الزامی در کار با لوله است که با نام دستگاه جوش لوله نیز شناخته می شود، این دستگاه که نحوه کار با آن آسان و سریع است دارای یک یا دو المنت برقی است و همچنین دارای قالب هایی به دو شکل نر و ماده می باشد.اتو لوله سبز یکی از مهمترین و الزامی ترین ابزار آلات مورد نیاز در کار لوله کشی می باشد این دستگاه دارای ساختاری ساده و عملکردی سریع است به این صورت که دو المنت برقی در این دستگاه ها وظیفه ی ایجاد گرما را برعهده دارند. در مرحله بعدی این گرما از طریق راکت فلزی دستگاه به لقمه هایی که به صورت نر و ماده وجود دارند منتقل می شود.

 

اجاره اتو لوله سبز در تهران

کرایه دستگاه جوش لوله روزانه و ماهانه

ارسال اتو لوله به تمام نقاط تهران 

جهت اجاره اتو لوله سبز با ما تماس بگیرید

اجاره سنباده لرزان

 

نحوه ی عملکرد اتو لوله سبز

پس از گرم شدن اتو لوله سبز یک سر لوله و یک سر رابطی که قرار است لوله به آن متصل شود را بر روی محل های مشخص شده بر روی اتو قرار دهید تا اتو در طی زمان کمتر از یک دقیقه آن ها را گرم کند.

این داغ شدن لوله و رابط باعث می شوند تا آنها به راحتی در هم فرو روند و هنگام سرد شدن نتوان آن دو را از هم جدا کرد. در هنگام اتصال لوله سبز و رابط نهایت دقت را داشته باشید تا به درستی و با زاویه مناسب در هم فرو روند زیرا پس از آن امکان جدا کردن آنها وجود نداشته و حتی در صورت امکان بسیار سخت است.

 

اتو لوله سبز

 

در هنگام کار با دستگاه اتو لوله سبز به هیچ عنوان از هیچ گونه چسبی استفاده نمی شود و تمامی عملیات جوش بوسیله حرارت انجام می پذیرد. یکی از مواردی که باید حتما به آن توجه کنید، تنظیم درجه حرارت اتو لوله است. دستگاه اتو لوله دمایی بین 200 تا 300 درجه سانتی گراد دارد که بهترین دما برای آن بین 250 تا 260 درجه سانتی گراد است. میزان حرارت دستگاه با سایز و قطر لوله‌ ها رابطه مستقیمی دارد، اگر سایز و قطر لوله بیشتر شود، حرارت دستگاه افزایش می یابد. از طرفی زمان‌ هم یکی دیگر از المان هایی است که باید برای کار با اتو لوله به آن توجه کنید. معمولا بین 5 تا 12 ثانیه طول می‌ کشد تا لوله و اتصالات به درجه ایده آل برسند. باز هم قطر لوله عامل تعیین کننده در زمان است؛ هر چه قطر لوله بیشتر باشد زمان بالاتری نیاز است.

 

اجاره اتو لوله سبز در تهران

کرایه دستگاه جوش لوله روزانه و ماهانه

ارسال اتو لوله به تمام نقاط تهران 

جهت اجاره اتو لوله سبز با ما تماس بگیرید

اجاره سنباده لرزان

 

تفاوت اتو لوله کشی برای لوله های سبز و پلی پروپیلن

در اتصال لوله های پلی پروپیلن نیازی به بست و رابط برای اتصال نبوده و لوله ها درون هم فرو نمی روند بلکه اتصال آن ها به صورت لب به لب انجام می شود، در لوله های پروپیلن، ابتدا با دستگاه اتو، از هر دو قسمت سر لوله و به صورت کاملا موازی یک لایه باید برداشته شود. در مورد تفاوت لوله سبز و پروپیلن این نکته را به خاطر بسپارید: روش استفاده از اتو لوله در این دو نوع یکسان است با این تفاوت که بعد از گرم شده سر رابط و لوله پروپیلن نیازی نیست که این دو را در یک دیگر فرو کنید بلکه می توانید سر هر دوی آنها را به هم بچسبانید تا عمل اتصال صورت پذیرد.

 

 

 

#اتولوله

#اتو_لوله

#اجاره_اتولوله

اشتراک گذاری:
تعداد بازدید : 1488 نفر

امتیاز بدهید:

ارسال نظر

نظرات دیگران

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نظر را شما ثبت نمائید.