برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید


قویترین دستگاه کرگیر کدام است؟

دستگاه کرگیری بتن شامل یک دریل فولادی است که نواحی انتهایی و سر آن از الماس تشکیل شده است وظیفه مته الماسه ها برش فولاد مدفون در بتن می باشد. دستگاه های کرگیری به سه دسته ی الکتریکی، بادی و هیدرولیکی تقسیم می شوند. دریل های مدرن دستگاه کرگیری دارای عملکرد اتوماتیک هستند و از طریق اتصال به روی دیوار به سهولت می توانند بخش مورد نظر از بتن را به شکل دایره ای و با حرکتی دوار برش بزنند . از طریق دریل های کرگیری می توان برش های بتن را در ابعاد مختلف انجام داد. 

 

انجام کرگیری بتن با بهترین قیمت در تهران

کرگیری بتن

 

دستگاه کرگیری بتن

از جمله مهترین دلایل برای انتخاب بهترین دستگاه کرگیری بتن، سرعت دستگاه کرگیر می باشد. سرعت اجرای کرگیری بتن ارتباط مستقیمی با تراکم میلگرد در بتن، مقدار عیار بتن، سرعت برشی سگمنت ها و مهارت اپراتور دارد. کمبود هریک از موارد ذکر شده می توان منجر به کاهش سرعت کرگیری بتن شود. در صورتی که عیار بتن افزایش پیدا کند سرعت جرکت دورانی و خطی کرگیری بتن کاهش پیدا می کند به همین منظور نوع الماس برشی باید با قدرت دستگاه مطابقت داشته باشد. در واقع نوع سگمنت های دستگاه کرگیری بتن تاثیر زیادی بر سرعت کرگیری بتن خواهد داشت که همین مسئله باز هم مربوط به نوع الماس و عرض تیغه های دارد.

 

کرگیری

 

روش کرگیری بتن

کرگیری بتن را می توان هم روی بتن های مسلح هم بتن های غیر مسلح انجام داد. انجام کرگیری روی بتن های مسلح تر پیچیده تر و مشکل تر از کرگیری از بتن غیر مسلح است. در واقع بدلیل تفاوت در ماهیت بتن مسلح و غیر مسلح، عملیات کرگیری در آنها متفاوت خواهد بود. کرگیری بتن مسلح دارای محدودیت هایی است که در بتن غیر مسلح وجود ندارد و می توان به سهولت عملیات کرگیری را روی آنها انجام داد و در روش مورد نظر برای کرگیری تنوع های بالاتری خواهیم داشت.

 

باید به این نکته توجه داشت که بدیل نوسانات ارز در کشور و تحریم ها طبیعتاً خرید دستگاه کرگیری برای عملیات سوراخ کاری در بتن حین انجام پروژه های ساختمانی چندان منطقی به نظر نمی رسد و به صرفی نمی باشد.

گروه ساختمانی وریاماتاک در زمینه اجاره ابزارآلات ساختمانی در سطح شهر تهران فعال است همچنین این شرکت با تکیه بر نیروی متخصص خود آمادگی انجام عملیات کرگیری در بتن مسلح و غیر مسلح با بهترین قیمت در اسرع وقت را دارا می باشد.

با ما تماس بگیرید

کرگیری

 

 

بهترین دستگاه کرگیر

یکی از روش های سوراخکاری بتن کرگیری از بتن است. شاید بخواهید بدانید قویترین دستگاه کرگیر  چه مدلی هست ؟

بی شک قوی ترین دستگاه کرگیری بتن متعلق به شرکت هیلتی میباشد که مدل های موجود در ایران آن DD200 و DD500 می باشد.

 

دستگاه کرگیری هیلتی

 

انجام کرگیری بتن با بهترین قیمت در تهران

کرگیری بتن

 

 

 

 

 

پرسش های تصادفی :